- Resim Silinmiş.
Böyle bi hata verio beyler çözüm ü varmı format attım gene çözülmedi help me pls! :buddha:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
aynı hata bendede var.. C++ Runtime library.. Her yolu denedim olmadı bende format düşünüyorum yada yeni bir pc :]

Ayrıca arama fonksiyonumuzu kullanarak runtime hatası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz..

Eğer olursa arkadaşlar inşallah yazıcam buraya hangi programı indirdiğimde olduğunu sizde halledersiniz :thumbsup: :thumbsup:

Bu hata başladığından beri görev yöneticiside açılmamaya başladı acaba bi alakası olabilirmi? :think: :think: :think:

o hata bendede var her oyundan cıkısımda gıremıom ben silkroad exe dosyası ile client atıom dosyanın ıcıne ole gırıom daha onceden sakladıgım dosylalarla gırıom baska caresi yok herşeyi indirdim ama gene olmadı sana bişi sorcam ekran kartın asus mu senın ?

kerem751 demiş ki:
o hata bendede var her oyundan cıkısımda gıremıom ben silkroad exe dosyası ile client atıom dosyanın ıcıne ole gırıom daha onceden sakladıgım dosylalarla gırıom baska caresi yok herşeyi indirdim ama gene olmadı sana bişi sorcam ekran kartın asus mu senın ?
hayır değil eskiden bende öyle yapıyodum buraya upload edermisin o dosyaları rar lar çok makbule geçer... :buddha:

ben 1500 ytl verıp pc aldım ama bi hayrını göremedim bunun nedenini hala anlamadım neden yaptı bunu sonradan oldu daha 1 ay oldu bu olayların baslaması delircek gibi oldum aama bundan başka caresi yok keşke böle bi durum olmasaydıda normal oynayıp zevk keyif alsaydık bunun adı resmen IZDIRAP :S:S:S:S

orjinal clientini yedekle bu hata her cıkmasında reset atman gerekiyordur reset attıktan sonra clienti tekrar silkroad klasorune at cozum yolu bu malesef

kerem751 demiş ki:
ben 1500 ytl verıp pc aldım ama bi hayrını göremedim bunun nedenini hala anlamadım neden yaptı bunu sonradan oldu daha 1 ay oldu bu olayların baslaması delircek gibi oldum aama bundan başka caresi yok keşke böle bi durum olmasaydıda normal oynayıp zevk keyif alsaydık bunun adı resmen IZDIRAP :S:S:S:S
evet yaw durup dururken çıkıyo hata ne olduğunu anlayamadım :cry: ama bende öncedende oluyodu gene senin yöntemle girebiliyodum zaman geçti sonra baktım hatayı vermemeye başladı o sırada istemeden bi şey yaptım demekki :mrgreen:

Yukarı Alt