Kyrojen

Bilgiliyim

RunTime Error Hatasına Sabit ve Kesin Çözüm...

Arkadaşlar RunTime Error hatası ile çok sık karşılaştığım için ve forumda bu hatayla karşılaşıp çözümünü bulamamış olanlar için uğraştım ve sonunda kesin çöüzümü hatanın nerden kaynaklandığını buldum... Lafı fazla uzatmadan anlatıma geçiyorum...

RunTime Error Hatası Çözümleri :

1-) Oyunu yeniden kurmak bu hatayı giderecektir... (Bu uzun zaman aldığı için bu çözümü en sona bırakın)

2-) (Eğer RunTime hatasını Launcher'e tıkladığınızda alıyorsanız) Orjinal Launcher Kullanıyorsanız;
Buradan

3-) (Eğer RunTime hatasını Launcher'e tıkladığınızda alıyorsanız) Multi Client Lancherini kullanıyorsanız;
Buradan

4-) (Eğer RunTime Error hatasını START'a bastıktan sonra alıyorsanız) Auto Select Clientini Kullanıyorsanız;
Buradan

5-) (Eğer RunTime Error hatasını START'a bastıktan sonra alıyorsanız)Orjinal Client kullanıyorsanız ;
Buradan

*Bu rar dosyalarını indirip rardan çıkarın ve oyunun kurulu olduğu klasörün içine atın

Saygılarımızla;

Kyrojen

Bilgiliyim
habili demiş ki:
benim isrodada böle bi hata verio yardım ya kafayı yicem
Burası SunWorld Sro'nun Topic'i ama yinede ben sana çözümünü söyleyeyim.. isronun son versyonunun Client ve Launcherini bul,indir ve isronun kurulu olduğu klasörün içine at :thumbsup:

arkadaşlar ben AutoSelectClient kullanıyorum aynı hata bendede çıkıyor burda olanıda indirdim ancak sorun düzelmedi.. :S
AutoSelect değilde normal ingilizce Media.pk2 yi indirebileceğim link var mı ?

ya Arkadaşlar oyuna gırıyorumm oyundan çıkıyorum Runtime yiyorum hep böyle bu dosyayı atmak zorundamıyım oyuna gırerken oFf

başlat -> ara - dosya arama bölümüne .vir yaz çıkan dosyaların hepsını sil . ondan sonra herhangi bir sağlam virus progrramı yükle bütün virus leri sil işlem tamamdır.

PS: ben bunları yaptım ve sorun çözüldü sende çözülmesse o virus baya gelişmiş olanı silsen bile kendını bir yerlere saklıyıp ddosyadan dosyaya atlayan virs

Yukarı Alt