Takımı
Besiktas
Rumble almayı planlıyorum fakat çok nerf yedi tamda bir kararım yok hero bana çok iyi geliyor kararsızım

Takımı
Besiktas
Ne diyonuz anlamıyorum ya :D ben oyuna giremiyorum adam hero diyor :D

Takımı
Besiktas
Castiel demiş ki:
Lenneth demiş ki:
Ne diyonuz anlamıyorum ya :D ben oyuna giremiyorum adam hero diyor :D

Bu oyun seni sardı galiba. Bakalım kaç gün :muck:
Abi sardı sarmasına da böyle sıkıntı verip duruyor canımı sıkıyor format atsam geçer mi acep

Hiç sevmediğim bir hero.. Early gamede kill alamadıktan sonra late gamede hiçbirşey yapamazsın :)

Ps; Çok useless bence :dance:

Takımı
Besiktas
Bloomenkul demiş ki:
Hiç sevmediğim bir hero.. Early gamede kill alamadıktan sonra late gamede hiçbirşey yapamazsın :)

Ps; Çok useless bence :dance:
Oynaması çok eğlenceli duruyor ve solo topta hala kral olduğunu söylediler çok kararsız kaldım

frityus demiş ki:
Rumble almayı planlıyorum fakat çok nerf yedi tamda bir kararım yok hero bana çok iyi geliyor kararsızım
Rumble melee solotop herolarına karşı çok güzel oluyor fakat oynaması biraz zor. Karşında malphite darius tarzı zorlayan heroları çok rahat counterlayabiliyor ve ap tanky kasınca mid gamede de late gamede de iş yapıyor. Yapman mana yerine enerjisi var diyelim. O enerji skill kullandıkça artıyor. Sarı olduğunda skillerin daha fazla vuruyor. Kırmızı olduğunda skill atamıyosun kırmızı bitene kadar fakat basic atağın artıyor. Yapıcağın iş şu. Skilleri sürekli spamlıyarak enerjini sarı yapıcaksın. Enerjin sarı iken adamı haraslıyıp enerjin kırmızı olunca basic atack farm yapıcaksın. Skill olarak e skillini maxlamanı öneririm. İtem olarak Tanky ap kasabilirsin. Hunting guise ilk olarak almanı öneririm. Bide ister istemez lane pushluyorsun bu yüzden wardını unutma.

U.L.K. : Çok eğlenceli bir hero fakat oynaması zor bir hero. İlk 4-5oynışında pek bir performans bekleme. Enerjini çok iyi kullanman lazım.

Takımı
Besiktas
Cidden alırsam eğlenebileceğim ve iyi bi hero gibi gözüküyor alacağım gibi

seskes

rumble ne kadar nerf yese de hala op. oyunda çok az olan tank ap heroların başını çeker, ciddi anlamda çok fazla damage ve defans özelliği var. e biraz oynamakta güçlük çekebilirsin ilk zamanlar. build veya rune istersen buralardayım.

Yukarı Alt