Arkadaşlar bu rumate loaderi sitemiz dahilinde bir çok arkadaşl kullanıyor. ama bu loaderi kullanmam bana bir 58 lwl wariora birde 48 lwl xbow a maal oldu. yanlış olan nedir acaba arkadaşlar? nerde hata yapıyorum. burda dahail bir çok yerde okudum millet 1 yıldır kullanıyorum bir şey yok. msn den arkadşalar da multi cilent ile banlanmassın fln dediler ama anlamadım. multi cilenti kullanırken bot fln da kurmadım rumate yi indirdim. 68 lwl bir wizardım war orjinal sro nun kendi cilentiyle o cahar girdim. rumate loaderlerde ezik charıma girdim 1 ay kadar kastım xbow u (48 olan) yeni update geldi be bir baktım blok revervasion bilmemne bişiler yazıoyır 2108 de açılacaktır fln. :S acaba loaderi kullanrıken yanlışmı açıyorum programı :S zoom hack seçeneğini fln da aktif ediyorum sadece multi cilentini kullanmıyorum. multi cilent, nodc, zoon hack seçenekleri aftik oluyor oyuna girmeden önce :S şimdi yardımınıza ihtiyacım var arakdaşlar. acaba benmi bir hata yapıyprum yoksa. joymax sırf bana mı çalışıo :cry:

VaLueRAM demiş ki:
1 yıl önce rumata loader yoktu.warsa da biz bilmiyorduk, sitede yoktu..silk almazsan banlanır
ama garip olanda şu wizard'a daha hiç silk almadım silk yüzünden olsa wizard'da banlanmazmıydı ?

EDIT: 1 yıl demem abartma sayılabilir yada 1 yıl değilde uzun zamandır kullanıyor var sayalım. çünkü ne zman çıktığını bilmiyorum. arakadaş söylerken abartmış biraz. 1 yıldır kullanıyorum fln die

Rumata Loader = İllegal Program

Düzenli olarak silk almadığın taktirde... sonu belli ban..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Silk almazsan sıkıntıdan bile banlanabilirsin . Hele silk almayıp multiclient açıyorsan gelde banlanma^^

Yukarı Alt