StarkDrache

Bilgiliyim
Ne kadar dogrudur bilemem ama bir arkadaşımın ricası üzerine siteye koydum ( Batıl inanç bunlar batıl :mrgreen: )

http://www.giyotin.net/open.php?no=505

ARKADAŞLAR SİZE YEMİN EDİYORUM BU VİDEO İZLEDİKTEN 5DK SONRA BİRİSİ TELOFANLA ARAYP ( ÖZEL NUMARAYLA )

- LAN EMRAH SENİ KESECEM DEDİ.
nasıl bi tesadüftür bu yha Crying or Very sad
bilmiorm ama çok fena korktm

Zaten gece yarısından sonra koymaktan zevk alıyosunuz
İzlemicem :) :lolmuch: :lolmuch:

bu giyotin.net çok piskopat bi site ya ben burda bi olay gömüştüm adam bisiklet sürüyor taklıyor tam kaldırımın karşısında,düşüp kafasını kaldırımın kenarına vuruyor ve kafa tası kabak gibi 2 ye ayrılıyor Shocked acayip bişeydi,zaten bidahada girmedim bu siteye harbi insanın psikolojisini fena çökertiyor.

Yaw anlatmasan olmuyor bende saf gibi okuyorum Razz
Tırsarım böle şelerden demeyin :lol:

StarkDrache

Bilgiliyim
Pennywise demiş ki:
bu giyotin.net çok piskopat bi site ya ben burda bi olay gömüştüm adam bisiklet sürüyor taklıyor tam kaldırımın karşısında,düşüp kafasını kaldırımın kenarına vuruyor ve kafa tası kabak gibi 2 ye ayrılıyor Shocked acayip bişeydi,zaten bidahada girmedim bu siteye harbi insanın psikolojisini fena çökertiyor.
Şu an çok tırsıorm Neutral

Ama Sitenin Grişinde +21 yazıyor adamlar +18'de aşms :mrgreen:

eğer genellikle evde yanlız kalıorsanız,eviniz tenha bi bölgedeyse,akşamları dışarda oluyorsanız vb. koşullara sahipseniz bu tür sitelere girmemenizi tavsiye ederim,girerim ama izlemem falan demeyin yada bakıp çıkarım,hiç girmeyin çünkü izledikçe izleyesiniz gelir psikolojiniz bozulur,paranoyak olursunuz,25 yaşında bile olsanız yanlız kalmaya korkarsınız o yüzden böyle şeylere kafa yormayın olsun bitsin.

StarkDrache

Bilgiliyim
Pennywise demiş ki:
eğer genellikle evde yanlız kalıorsanız,eviniz tenha bi bölgedeyse,akşamları dışarda oluyorsanız vb. koşullara sahipseniz bu tür sitelere girmemenizi tavsiye ederim,girerim ama izlemem falan demeyin yada bakıp çıkarım,hiç girmeyin çünkü izledikçe izleyesiniz gelir psikolojiniz bozulur,paranoyak olursunuz,25 yaşında bile olsanız yanlız kalmaya korkarsınız o yüzden böyle şeylere kafa yormayın olsun bitsin.
Bu uyarı Biraz Geç Olmadımı En azndan benm için detective

Arkdamda kardeşlerim yatıo ben arkamda başkası varmış giibi hissediom delirtceniz bni :d

blackeaglee8 demiş ki:
Pennywise demiş ki:
geç olsun güç olmasın Wink bundan sonra izleme böyle şeyleri işte :lol:

StarkDrache

Bilgiliyim
Pennywise demiş ki:
blackeaglee8 demiş ki:
Pennywise demiş ki:
geç olsun güç olmasın Wink bundan sonra izleme böyle şeyleri işte :lol:
onu bunu geçtim sonradan gelen telefon yha nasıl tesadüfler bnlar bndan sonra özel numaraları açarsm ... Neutral

sana link i bi arkadaşın yolladıysa seni korkutmak için yapmıştır,zekice bi plan,önce sana video yu izletti sonrada özelden arayıp korkuttu Wink

Ben izlemedim ama gece saat 1 insanın uykusu var beyni sulanmış bunları okuyo :lol:

Düşünün artık

StarkDrache

Bilgiliyim
evet aslında olabilr çünkü link arkadaşım verdi arkdaşım çevrim dışı oldu ve sonra aryan kişiden çokta az olsa gülücük sesleri geliyordu detective
ama bilmm kafam berbat durum baya zeqüce bir plan o arkımdan bklenmedik bir plan :mrgreen:

ben daha link e tıklamadım bile,aslada tıklamıcam ahahahah :mrgreen: sitedeki topic ler adi moderatorumuzun biri tarafından silinmeden öncede nerdeyse hergun boyle topicler açılıyordu ama hiçbirini izlememiştim, izlemicemde :lol:

StarkDrache

Bilgiliyim
Pennywise demiş ki:
ben daha link e tıklamadım bile,aslada tıklamıcam ahahahah :mrgreen: sitedeki topic ler adi moderatorumuzun biri tarafından silinmeden öncede nerdeyse hergun boyle topicler açılıyordu ama hiçbirini izlememiştim, izlemicemde :lol:
Sana izlemiş biri olark KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM :mrgreen: :mrgreen:

Sormuyum diorum merak ediorum :lol: (insan yha meraktan ya yharock dan ölürmüş^^)
Video nun konu ne? :lol: :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt