1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Ruhsuzlar !


 1. Rochas

  Rochas olduser

  Kayıt:
  20 Nisan 2010
  Mesajlar:
  14.247
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Caspian

  [​IMG]
  Trilyonları cebe indiriyorlar, lüks içinde yaşıyorlar fakat sahada ter bile akıtmıyorlar Elindeki tek parayla maça giden cefakar taraftarlara ise acıların en büyüğü kalıyor
  Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Avrupa Ligi'nde playoff turunu bile geçemeden veda etmesi iki kulübe gönül verenleri çileden çıkardı. Sitelerde ve forumlarda, trilyonlar kazanan futbolculara duydukları öfkeyi paylaşan taraftarlar, "Varımızdan yoğumuzdan artırıp maça gidiyoruz, bir de işkence çekiyoruz. Onlarsa trilyonları alıp, lüks hayatlar yaşıyorlar, milyonların sevgisini kazanıyorlar, ama umurlarında değil. Bunların hepsi ruhsuz. Yazıklar olsun" görüşünde birleşti. Her iki takımda da belli başlı isimlerin dışında kimsenin formasının hakkını vermediğini dilegetiren taraftarlar, "PAF'tan oyuncu alınsın. Yıldızlarla olmuyor. Gençler yetişsin" diye serzenişte bulundu.

  ÜLKE SIRALAMASI TEHLİKEDE
  F.Bahçe ve G.Saray'ın elenmesi önümüzdeki yıl Avrupa Kupaları'na kaç takımla katılacağımızı belirleyecek olan ülke sıralaması için de büyük tehlike oluşturdu. 33 bin puanla 9. sıradaki Türkiye, bu sene 2 takımla Avrupa'da olacak. Altımızdaki 32 bin puanlı Hollanda 5, iki altımızdaki 29 bin puanlı Yunanistan 4 takımla mücadele edecek. Ve bizi geçmeleri büyük olasılık.

  UKRAYNALILAR BİLE ŞAŞKIN!
  Karpaty'nin Galatasaray'ı elemesi Ukrayna'da büyük yankı yarattı. Uyrayna basını, kendilerinin bile turu beklemediğini ifade ederken, "Son dakikada gitti denilen turgeri geldi. 2000 UEFA Şampiyonu'nu saf dışı bırakmak hayal gibi" dedi.

  YUNAN BASINI DALGA GEÇTİ
  Fenerbahçe'nin Yunanistan temsilcisi PAOK'a elenmesi Yunan basınında geniş yer buldu. Yunan futbolunun kazandığına işaret eden gazeteler, "İstanbul'da Türkler'e büyük bir hezimet yaşattık. Bu, büyük bir gurur" diye yazdı.

  OTORİTELER NE DEDİ?

  OKTAY DERELİOĞLU
  Türk futbolu çöküş içinde

  Türk futbolu tamamen çöküş içinde. Sadece günü kurtarmaya yönelik planlar yapılıyor. Sağa sola savrulan paraların geleceği planlamaya yönelik bir katkısı yok. Bunun sorumlusu da yöneticiler. Sadece kendi görev sürelerinde başarı gelsin diye icraatlar yapıyorlar. Sonuçta da böylesine acı hüsranlar yaşanması kaçınılmaz.

  İLKER YAĞCIOĞLU
  Altyapıya yatırım şart

  Türk futbolunun Avrupa'daki geçmişine baktığımız zaman bu gibi hayal kırıklıklarını yaşadığımızı görüyoruz. İsmini bile duymadığımız takımlar, milyonlarca Euro'lar harcanarak kurulan büyük takımlarımızı eleyip gidiyorlar. Bu durumun tek çözümü kilüplerimizin alt yapıya gereken önemi bir an önce vermeleridir

  OGÜN TEMİZKANOĞLU
  Teknik adamlar iflas etti

  Bu kadar gereksiz paralar bu kadar bilinçsizce yabancılara yatırılırsa sonuç ister istemez böyle hezimetler olur. Bir başka etken de Türkiye'deki teknik adamların yetersizliği. Ne yazık ki herkes kendi işine bakmak yerine karşısındakinin altını oymaya çalışıyor. Onunla bununla uğraşacağımıza herkes kendi işine baksa ve layıkıyla yapmaya çalışsa bu hayal kırıklıkları asla yaşanmaz.

  VEDAT İNCEEFE
  Transferlerin hepsi yanlış

  Bir kez daha gördük ki kulüplerimizin transfer politikaları yok. Bir sezon Fenerbahçe'de sportif direktörlük yapan Aykut Kocaman yanlış transferler yapmış. Ve yine 1 sezon G.Saray'ı çalıştıran Rijkaard, istediklerini aldıramamış. Bütün yapılan günü kurtarmaya yönelik tranfer hamleleri.
   
 2. Inception

  Inception rank8

  Kayıt:
  23 Ocak 2008
  Mesajlar:
  8.249
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Futbolcularımı bu derece kötü oynarken Adnan Sezgine yüklenilmesi saçma geliyor.Haldun Üstünel'in bende geri gelmesini istiyorum ama şu sonuçlarda tek suçlular futbolculardır...