1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

RTÜK, Müjde'ye de el attı


 1. Kobe

  Kobe rank8

  Kayıt:
  3 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.698
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Müjde Ar "Güzel Haberler" isimli programındaki cinsel içerikli konuşmaları yüzünden RTÜK tarafından uyarıldı.

  [​IMG]

  Oyuncu Önder Açıkbaş ile NTV'deki 'Güzel Haberler' isimli programı sunan Müjde Ar da RTÜK'ün gazabına uğradı. Kurum, 15 Ekim 2009 tarihinde yayınlanan programda Müjde Ar'ın cinsel içerikli konuşmalarının çocukların ve gençlerin fiziksel, zihinsel ve ahlaki gelişimini zedeleyecek türden olduğunu vurguladı. RTÜK, bu tür sohbetlerin yapıldığı programların daha geç bir zamanda yayınlandığını, çocukların TV izledikleri bir saatte cinsel içerikli sohbetlerin yapılamayacağına dikkat çekti. Uyarı cezası programdan hemen önce ekrana gelen yazıyla kamuya duyuruldu .

  "Hemen neticeyi görmek istiyorsun"

  (Platonik aşkla ilgili sözleri) Mesela adam beni alıp dışarıya götürmüş. Boğaz kenarında dolaşıp, göz göze bakmışız. Ondan sonra çorbacıya gitmişiz, gene bana bakıyor karşıdan. Sonra arabasına götürmüş, yan yana oturmuşuz. Vitese atarken bacağıma bile sürtmemiş elini. Napıyım ben böyle şeyi, ben neticeye bakarım. Şu yaşıma geldim eşimle bile arada yemeğe gidiyoruz. Bana soruyor balık güzel mi, bilmem ne mi ben o lafları hiç duymuyorum. Hemen yatağa gitmek istiyorum. İnsanın bir saatten sonra tahammülü kalmıyor, hemen neticeyi görmek istiyorsun.

  * Her hafta bir şekilde seksi gündeme getiriyorum. Niye bilmiyorum, menopozla mı ilgili insan yapamadığı şeyleri mi çok konuşur....

  * Seks bakanlığı kurulsun diye öneri getirmiştim. Özellkle gençlerin sıklıkla başvurduğu Haydar Dümen'de sevişme ya da evlilik bakanlığı kurulmalı diye destek verdi. Kurulmalı ama ben bakanlık binasının şeklini merak ediyorum. İçerideki objeleri, kapısındaki kızların ponpon kızlar gibi olduğunu. Bu bakanlık kurulsa babydollu Müjde olarak ortalarda dolaşmak ne güzel olur.

  * Bir röportajında Süperstar Ajda Pekkan "Ben beynimle seks yapıyorum" demiş. Ajda Pekkan ameliyat ola ola organlarının yeri değişti galiba.
   
 2. Mike Shinoda

  Mike Shinoda rank8

  Kayıt:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  üniversiteadayadayı
  Şehir:
  Paralel evren
  Hoşuna gitmiştir. :P
   
 3. DaRKWaTcH

  DaRKWaTcH rank8

  Kayıt:
  1 Aralık 2007
  Mesajlar:
  3.325
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İsTaNBuL
  :mrgreen:
   
 4. hellboy1

  hellboy1 rank8

  Kayıt:
  17 Ekim 2009
  Mesajlar:
  455
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  :mrgreen:

  Başlıga bakınca, Müjde diye birini ellemişler sandım girdimde öle bişy yokmuş :sfff:
   
 5. Leader

  Leader rank8

  Kayıt:
  18 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  4.876
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  :mrgreen: :mrgreen: