şimdi ilk baştan küçükbir açıklamayla başlamak istiyorum biliyorsunuz rsro betadan çıktığında tüm sayıyla yazılmış ve anlamsız nickler toplu ban yedi toptan temizlik yaptılar yanlız suanda karısık isimleri kabul etmekte haliyle ama onlarda görüldüğü anda banlanmakta size şimdi anlatacağımı dikkatle dinleyin öylesine bir çar açın sonra semerkanda gecin pvp alanındaki yüksek lwlli adamları gözlemleyin adını Gördüğünüz gibi şekillerle bir yere not edin ve çarınızı o nicke benzer açın ama yanlız çok benzer olmasın onda büyük olan harflerin bazılarını küçültün bazılarını büyültün sonuna sayılar ekleyin Vs. taktikler uygulanabilir ben böylece 5 aydır banlanmadan unqie kesiyorum =) ve bir hatırlatma daha az bir miktarda olsa küçük silk alımları yapın ve item malldan alışveriş yapın dikkat edin silk 0 lanmasın en azından biraz silk kalsın çarınızda böylece banlanmanız güçleşir daha şansınız artar...

PS:Eğer Ben rusça nick yazamıyorum diyen arkadaşlarımız varsa ben resimli bi anlatım ayarlayabilirim isteyenler olursa..

KahoQesMa demiş ki:
şimdi ilk baştan küçükbir açıklamayla başlamak istiyorum biliyorsunuz rsro betadan çıktığında tüm sayıyla yazılmış ve anlamsız nickler toplu ban yedi toptan temizlik yaptılar yanlız suanda karısık isimleri kabul etmekte haliyle ama onlarda görüldüğü anda banlanmakta size şimdi anlatacağımı dikkatle dinleyin öylesine bir çar açın sonra semerkanda gecin pvp alanındaki yüksek lwlli adamları gözlemleyin adını Gördüğünüz gibi şekillerle bir yere not edin ve çarınızı o nicke benzer açın ama yanlız çok benzer olmasın onda büyük olan harflerin bazılarını küçültün bazılarını büyültün sonuna sayılar ekleyin Vs. taktikler uygulanabilir ben böylece 5 aydır banlanmadan unqie kesiyorum =) vi bir hatırlatma daha az bir miktarda olsa küçük silk alımları yapın ve item malldan alışveriş yapın dikkat edin silk 0 lanmasın en azından biraz silk kalsın çarınızda böylece banlanmanız güçleşir daha şansınız artar...

PS:Eğer Ben rusça nick yazamıyorum diyen arkadaşlarımız varsa ben resimli bi anlatım ayarlayabilirim isteyenler olursa..

Saglam taktik cool2:

Buranın yeni modu sensin heralde Şu sabitleri bi düzenlesen çok karışık gereksiz olaylar var orda...

Yukarı Alt