İletişim Bilgileri
Ad Soyad: Sali Ali
Yer:Bulgaristan/Momchilgrad

Karakter Bilgileri
Server:Зевс/Caan/Zeus
Char Ismi:ДляВас (4U)
Level:88 69,67%
Build: Wizz-Bard

Charin tum hesap bilgileri mevcuttur. Skilleri berbattir :( daha cok gold bot olarak kulandim Oyun ici kimseyle sorunu yoktur ztn 7/24 bot la kasiliyodu
Istenen Karsilik:ISRO 300Silk veya MoneyBookers 50TL

Alışveriş:Bulgaristan/Kurdjali ici elden ola bilir forum araciligiyla veya once silklari veya ucreti alirim sonra bilgileri veririm.
PayPal kabul etmiyorum cunki item disputeile basim belada ama ucret forum modlarindan veya adminin hesabindan gelirse kabul ederim

Resimler

Lutfen takas teklifi yapmayin :)

bu karakteri silk ile almak isterim extraloob aracılığıyla fakat bir kaç değersiz şartla :)

1-) gizli soru değiştirmeyi göstermelisin, resimli

2_) ben dillerden klavyeye rusçayı ekledim ama ekran klavyesini açtığımda türkçe geliyor nasıl düzeltirim ?

3) içindeki tüm para item ve elixirleri istiyorum

4) serverını tam olarak anlamadım hem caan hem zeus yazmıssın

5) ben oyuna girdiğimde server isimler abidik kubidik gözüküyor nasıl düzeltirim :)

6) dediğin gibi skiller berbat 50 tl fazla gibi indirim yaparsan iyi olur istediğin herhangi zaman hemen çekebilirim site içi mesaj at ve karakteri almam için ilk başta sorularıma cevap lütfen :) teşekkürler

1- Gosteririm kolay is
2- Iste ondan emin degilim.
3- Zaten icindeki herseyle veriyorum
4- Serverin orjinal ismi Зевс ingilizce ismi Zeus rusca dil paketi yuklememis olanlarda isim Caan olarak gozukuyo
5- Rusca veya bulgarca dil paketi yukle
6- 40TL ye veririm ztn ilgilenen yok gibi gorunuyo

Caan serveri kirmiziydi girmesi kaç dk alıyor perişan etme bizi oralarda ve aracı parasinii nasıl yapariz

Yukarı Alt