Evet arkadaşlar öncelikle banlanan herkese geçmiş olsun diyorum, :muck:

AÇIKLAMA GELDİ :

Уважаемые игроки!

19 января 2010 года было проведено массовое блокирование учетных записей. Администрация запретила доступ к игре тем игрокам, имена персонажей которых не соответствовали правилам игры.

Напоминаем, что разделом "Правила именования персонажей" запрещается регистрировать бессмысленные имена пользователей, напоминающие сочетание случайных символов, имена, состоящие из цифр, а также запрещается использовать в именах нецензурные слова, адреса web-сайтов, e-mail адреса и т.п.

Если ваш аккаунт был заблокирован по недоразумению (а ваше имя не нарушает правил), обратитесь в техническую поддержку. Переименование персонажей невозможно.

Убедительно просим отнестись с пониманием к данной ситуации и в дальнейшем более ответственно относиться к правилам игры.

Burda Rsro yetkilileri geçersiz ve rastgele kullanıcı isimlerini banladıklarını söylüyorlar.
Eğer char açacaksınız ;
Rusça klavyeyi kullanarak, Karışık bir rus nickli char açın...

Ps: Lütfen başka bir ban konusu açmayınız. :muck: pray:

Saygılarımızla

Melik demiş ki:
Ruslar ırkçılık yapmaz ama sonuna kadar bota karşılar.
Aynen böyle birşeyin olması imkansız.
Banlanmayan arkadaşımız yani Milano da var hatta. Çarı sağlam duruyor.
Ben 1 aydır girmiyordum benimki de banlanmış cool2:

Neyse yakında bir açıklama gelir elbet.

Prada

Milanonun char rusca karaktere sahip ama ben banlanmamasını ona bağlıyorum sadece..

Arkadaşlar benım çarda banlandı -__æ-_-æ__- 57 ve 58 oluyodum dc oldum bir denedim banned :(

CPU

rank8
evet arkadaşlar 1 kere bile bot kullanmadıgım id lerim banlanmış anlaşılan rsro rusya dışında oyuncu istemiyor buda kanıtlanmış oldu bir nebze..

İlginçtir ki benim ilke etapta banlanmadı sonra elixirlerimi harcadım türklere küfür edenler vardı.Bende onlara istedikleri biçimde davranıp küfür ettim sonra restart attım.Tekrar denedğimde ban yediğimi gördüm :think:

arkadaşlar devamı gelirmi bunun ? benim char 33 lv dı 4-5 güünümü almıştı kasmak o yüzden tekrar başlıcam ama devamı gelicekse hiç başlamayalım.

- Resim Silinmiş.

nicklerden dolayi benim nick еХ7геМе idi ama o 7 den dolayi bann yedim

hepimize gecmis olsun :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Nickler yuzunden ban yediniz gibime geliyor benim car kirilik alfabesinde ve ban yemedi,ama bir yandanda kotu oldu vede iyi oldu cunku biz turkler oyunun b*ku*u cikarmistik 4 5 car sokuyorduk olucagi buydu

koppss demiş ki:
Nickler yuzunden ban yediniz gibime geliyor benim car kirilik alfabesinde ve ban yemedi,ama bir yandanda kotu oldu vede iyi oldu cunku biz turkler oyunun bokunu cikarmistik 4 5 car sokuyorduk olucagi buydu
Küfürlü içerik.Editlermisin.

Yukarı Alt