Roxio Creator NXT-Pro v14.0.36.0.5.0Build 2013

 1. Reklam


  1. r1

 1. nedimz

  nedimz rank8

  Kayıt:
  21 Kasım 2012
  Mesajlar:
  419
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  - Resim Silinmiş.

  Roxio Creator NXT Pro v14.0.36.0.5.0 Build 2013

  Roxio Creator NXT Hollywood'a taşımak zorunda kalmadan bir sinemacı olmak için sağlayan güçlü bir video düzenleme yazılım paketidir. Araçları ve entegre ses ve grafik düzenleme programları bir çok ile Kurma Roxio Creator NXT 2D veya 3D güzel, profesyonel görünümlü filmler oluşturmanıza olanak sağlar.
  450 USD Değerinde en gelişmiş program tavsiye

  BrothersoftEditor: Roxio Creator 2013 Pro koruyarak ve video, ses ve fotoğraf paylaşımı oluşturmak için araçlar içerir. Dahili video öğreticiler, mükemmel sonuçlar almak kolaylaştırır. Yanık ve disk, Blu-ray diskler dahil kopyalayın. Düzenleme video ve Create Hollywood tarzı DVDs ile profesyonel kalitede ses. Bu güçlü programı, gelişmiş fotoğraf artırılması ve yedekleme araçları yuvarlak. Profesyonel kalitede ses iZotope müzik ve konuşma temiz ™--Remove müzikleri gürültü istenmeyen. Kolayca LPs, kasetler ve ses dosyaları temizleyin. Özelleştirilmiş müzikleri kullanımı SmartSound oluşturmak Sonicfire ® kendi müzik film müzikleri ile profesyonel film müziği başlıkları SmartSound kolay Livin'Kütüphane koleksiyonu oluşturmak için Pro. Seçmek--dan profesyonel Soundtrack kitaplık 100 + premium ses, video ve Slidesho '' ar için üç kaşık müzik izler. Video efektleri baharat doğa ve ötesinde bulunan video efektleri şaşırtıcı 14 ile videolarınızı kadar şaşırtıcı: ateş, sis, yağmur, kar fırtınası, duman, Fireworks, Peri Tozu, film, eğriltme, gazete kağıdı ve daha yaşlı. Dönüştürme ve yüksek kaliteli DivX ® video Watch Videolar İzle. Oyun, film DivX Sertifikalı ® aygıt öyle aynı derecede PlayStation ® 3, dvd oynatıcılar, cep telefonları ve daha. Onlar artık bilgisayarınızda sıkışıp çoğu dijital video dosyaları DivX videoları dönüştürmek. Elinizin altında birleştirilmiş renk kullanımı kolay bu hdr yazılımı ile oluşturmak yoğun fotoğrafları gösterilen etkileyici görsel kontrastı ile hdr ExPress ™ canlı, gerçek ve güzel renkler vardır. Otomatik olarak birden fazla pozlama bir hdr görüntü kolay kontrol eder ve gerçekçi oluşturmak için hazır birleştirme veya stilize hdr fotoğraf.
  ---------------------
  Roxio Creator NXT is a powerful video editing software suite that enables you to become a moviemaker without having to move to Hollywood. Arming you with a multitude of editing tools and integrated audio and graphic programs, Roxio Creator NXT allows you to create beautiful, professional looking movies in 2D or 3D. Compatible with almost every video format, Roxio Creator NXT makes it easy for you to import your files, edit them and export your finished movie to most modern platforms such as Blu-ray and DVD, as well as files that will play on tablets, iPod, iPad and Android devices.

  Creator NXT uses its versatile VideoWave program for video editing. In this program, you trim your videos to the length you desire, edit the brightness, contrast and color parameters, fix shaky footage and even reduce or increase the speed of the clip. Then you can choose to add one or more of the 246 transitions between clips or use over 180 text and video effects to add production value to your movie. Prominent features in VideoWave are the Timeline and the Storyboard modes. Storyboard allows video editors to easily insert transitions between scenes, and it is perfect for making a slideshow. Timeline lets you adjust your clip lengths and view your whole project. Shifting between these two modes is seamless and makes it easy to arrange your clips, transitions and effects without worry.

  Boyut:1.6-gb
  Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
  Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
  Platform: Windows 7/8 xp vista 32x64bit  [​IMG]
  Roxio Creator NXT Pro-2013

  (((Alternatif)))


  Roxio Creator NXT Pro-2013

   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017