Resimleri büyütme4den etrafından kesmeye kalkarsanız çıkıntılar olur. Ve radiusunu 0,5 vermelisiniz. Ayrıca resmi en az 5 kere büyütüp öle kesin..

Ronin demiş ki:
Resimleri büyütme4den etrafından kesmeye kalkarsanız çıkıntılar olur. Ve radiusunu 0,5 vermelisiniz. Ayrıca resmi en az 5 kere büyütüp öle kesin..
ben şu 0,5 verme olayını anlayamadım bi keresinde yazmayı unuttum 1.0 kaldı ama gördüğüm kadarıyla aynı sonuç :S ne farkı var sölermisin

Jigsaw

Aileden
Ronin demiş ki:
0,5 pixel kesitğin yerin içinden kesmiş gibi oluyosun. Buda köşeli olmasını engelliyor.
Vay canına ben normal kesip pixel pixel paintte beyaza boyuyorum kenarları sonra tolerance 5 te tak diye kesiyor sonra bi de fireworksde edge'leri blur yapıyorum hiç köşeli olmuyor. Ama bu radius iyimiş bilgi için teşekkürler. Bi de önceden arkaplanı koyurenk olan bi resmi açıkta kullanmamak daha iyi oluyor görüntü açısından bence. Bi saat brightness dengelemek sorunda kalmıyosun.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yelly imzanda hatunun oturuşu çok karizma bence o tarzı bozmadan yapın ron birşeyler extraokk

Server
Takımı
Galatasaray
Ya Nası yapıyonuz yaa :mrgreen:

HARİKA HEPSİ Cool Cool extrabeer extrabeer

extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk

nuk3r_tr demiş ki:
evet bida uğraşmak istemedim BuGRaS lütfen Ronin e de teşekkür et :lol:
vallaha ronin kusura bakma arka sayfalara bakmamışım çok saol gönderdin için resmi extraokkda başka resim bulamıyorum ya yok yani bulamıym

Yukarı Alt