addIcFb

Aileden
Manchester United'ın Portekizli süper yıldızı Cristiano Ronaldo; bu yaz transfer konusunda yaşananları geride bırakan ve 2008/09 Sezonu'na odaklanarak kendisine destek veren ManU taraftarına çok teşekkür etti. Ronaldo kendisini taraftara borçlu hissettiğini ve bunu ödeyeceğini de dile getirdi.

ronaldo_arkadan_forma.jpg

Geçtiğimiz yaz hakkında çıkan Real Madrid haberleriyle transfer piyasasına damgasını vuran Manchester Unitedlı Cristiano Ronaldo; yaşananları geride bırakan ve 2008/09 Sezonu'na odaklanarak kendisine destek veren ManU taraftarına çok teşekkür etti.

Temmuz ayında ayak bileğinden ameliyat olan ve sezon başında birkaç maçı kaçıran Portekizli süper yıldızın Old Trafford'daki maçlarda taraftar tepkisiyle karşılaşabileceği tahmin ediliyordu.

The Sun Gazetesi'ne konuşan 23 yaşındaki yıldız oyuncu; tahminlerin aksine taraftarın kendisine çok yakın davrandığını belirtti ve "Açık konuşmak gerekirse Villarreal maçında oyuna girerken tepkiden korkuyordum ama beklediğim gibi olmadı. Taraftarımız yaşadığımız güzel günleri unutmamıştı ve bu beni çok mutlu etti. Herkese çok teşekkür ederim" dedi.

Real Madrid Teknik Direktörü Bernd Schuster yıldız oyuncuyla ilgili girişimlerinin gelecek yaz da devam edeceğini dile getirmiş olsa da Ronaldo şu anda takımın performansına odaklanmak istediğini belirtti ve "Geçen sezon yaşadıklarımızı tekrarlamak istiyorum. Taraftara borcum var ve bunu ödeyeceğim" dedi.

Yukarı Alt