1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Ronaldo ortalığı karıştırdı


 1. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
  Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı Gilberto Madail, milli takım kampına katılmayan Cristiano Ronaldo hakkında bilgi verilmediği gerekçesiyle Real Madrid kulübüne sitem etti.

  [​IMG]

  Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı Gilberto Madail, grip olduğundan dolayı Portekiz Milli Takımı kampına katılmayan Cristiano Ronaldo'nun durumu hakkında "net bilgi vermediği" gerekçesiyle Real Madrid kulübünü eleştirdi.

  Madail, Real Madrid kulübünün Ronaldo'nun hastalığıyla ilgili olarak "geç ve açık olmayan bir bilgi verdiğini" belirtti. Portekiz Milli Takımı'nın teknik direktörü olan ve geçmişte Real Madrid'de de görev yapan Carlos Queiroz da "Son anda (bugün gelemez) demek açıklanması gereken bazı şüpheler yaratıyor. Federasyonun gerekli organları bu durumu araştıracaklar" şeklinde konuştu.

  Cristiano Ronaldo'nun grip olduğundan dolayı milli takım kampına katılamayacağına ilişkin Real Madrid kulübünün pazartesi günü Portekiz Futbol Federasyonu'na bir faks gönderdiği, bunun yeterli olmaması üzerine, salı günü "doktorlar tarafından Ronaldo'nun evde istirahat etmesi tavsiye edilmiştir" yazılı başka bir faks daha gönderdiği söyleniyor.