Takımı
Besiktas

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak kabul edilen Ronaldinho'nun öldüğüne dair haberler ortalığı karıştırdı.

Twitter'da çıkan dedikoduya göre, yıldız oyuncu Morristown ve Roswell arasındaki yolda geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi. Net bir fotoğraf kullanılmayan internet sitesinde, "Ronaldinho'nun cesedinden kimliği çıktığı, alkol ya da uyuşturucuya dair herhangi bir bulguya rastlanılmadığı" ifadelerine yer verildi.

Ronaldinho'nun kullandığı iddia edilen aracın yıldız futbolcunun bir arkadaşına ait olduğu söylentileri yayılırken,kontrolden çıkan otomobilin yoldan çıktığı ve birkaç kez takla attığı iddia ediliyor. Görgü tanıklarına göre araç kazadan hemen önce birkaç kez makaslama yapmış. Haberde yer alan ifadelere göre Ronaldinho'nun şu anda morgunda bulunduğu hastaneden herhangi bir resmi açıklama da yapılmıyormuş.

Olayın duyulmasından sonra Twitter adeta sallandı. Ancak çoğu kullanıcı haberin yalan olduğu, Ronaldinho'nun şu anda Brezilya'da keyif sürdüğünü söyledi. Hatta "Jolademajeed" isimli kullanıcı olayın yalan olduğunu belirtirken, "+2296565235223 Ronaldinho'nun ailesinin evinin telefonunu arayın" yazarak Ronaldinho'nun telefon numarasını verdi.​

Kaynak: hürriyet gazetesi.

Doğru mudur acep ?

Takımı
Besiktas
Ayrıca yabancı bir sitede bulduğum haber:

http://ronaldinho.swellserver.com/news/top_stories/auto80.php

@Lord

Arayıp ne diyeceksin ? 'Teyze ben ronaldinyonun arkadaşıyım halısahadan, ölmüş diyolar aga doğrumu yha ? ' mı ?

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Valla bende face'ed gördüm şok oldum, umarım ölmemiştir.

daha dün akşam Atletico MG nin maçında oynuyodu kendim gördüm yalan haber :)

Lenneth demiş ki:
Triptonic demiş ki:
onların bindiği arabayla adam ölmez emin olun :thumbsup:

Bu adam arabacı, bunu diyorsa kesinlikle doğrudur :headbang:
eyw :P :beer: genelde ünlüler zenginler niye range e biner q7 x6 ya daha az binerler teknik özellik olarak ve yakıt olarak çok daha kötü bi range e?Çünkü en sağlam arabadır range uçurumdan düşsen bile belli olmaz o derece.Zaten ferrari lambo falan 300 leri rahat gören arabalara o hızlara göre önlemler var yani altında mercedes bmw üstü araba varsa yardır sana bir şey olmaz ama araba gider tabi ona güvenip alıyorlar [horny21

DrCocoa demiş ki:
koskoca ronaldinho murat 131 e binecek hali yok ya :lol:
yani futbolcular hızı sever ama herkes de binmiyor bizim armatör 30 trilyonluk adam 2002 golf e biniyor :mrgreen:

Yukarı Alt