'Ronaldinho Milan'da' iddiası
İspanya basını, İtalya'nın Milan kulübünün Ronaldinho'nun transferi için Barcelona ile 30 milyon Euro'ya anlaşma sağladığını iddia etti.
472471ronaldinho.jpg

İspanyol basını, AC Milan ile FC Barcelonalı yöneticilerin Barcelona kentinde Brezilyalı Ronaldinho'nun transferi için yaptıkları toplantıdan anlaşma çıktığını yazdı.
Katalan spor gazeteleri, Milan'ın, Barcelona kulübüne ödeyeceği bonservisin 30 milyon Euro civarında olacağını duyurdu. Milan kulübünün menajeri Ernesto Bronzetti ile Barcelona kulübünün futbol genel sekreteri Txiki Begiristian arasında yapılan ön anlaşmanın sadece Ronaldinho'yu kapsamadığı, Barcelona'da oynayan İtalyan defans oyuncusu Zambrotta'nın da 5 milyon Euro karşılığında İtalyan kulübüne gidebileceği kaydedildi.
Verilen bilgilerde ayrıca, Milan kulübünün gelecek sezon için Ronaldinho'nun yanısıra Chelsea'de bulunan eski futbolcusu Shevchenko'yu da alacağı iddia edildi.

aziz yildirim verir 10milyon $ alir yaw milana gitmez fenere gelcek o :D

hmzsnmz demiş ki:
Ronaldo Milan'la kesin olarak anlaşmış...bu da buyuk ihtimalle KaKa'nın Real'e gidecegi demek oluyor...
KaKa' profesyonel bi futbolcu benim için n1 at the world ve reale gitmez bence çünkü ispnyada futbol her ne kdr belli olmasada siyaset sembolu yani şikeli ing. Gider eger gidecekse ki ben milandan ayrılacağını düşünmüyom 30 yaşına kdr

The_DifferenT demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Ronaldo Milan'la kesin olarak anlaşmış...bu da buyuk ihtimalle KaKa'nın Real'e gidecegi demek oluyor...
KaKa' profesyonel bi futbolcu benim için n1 at the world ve reale gitmez bence çünkü ispnyada futbol her ne kdr belli olmasada siyaset sembolu yani şikeli ing. Gider eger gidecekse ki ben milandan ayrılacağını düşünmüyom 30 yaşına kdr
solediklerinde haklısın hacım... ama eger iyi bir forvet alınırsa arkasınada kaka ile ronaldinho ile milan iyi bir takım olur

Yukarı Alt