Ronaldinho Fenerbahçe'ye Devre Arasında Gelecek mi ?

• Gelecek

Votes: 55 31,4%
  • Gelmeyecek

Votes: 120 68,6%

• Total voters
    175
Arkadaşlar el ele verelim sesimizi duyuralım Ronaldinho Yaşananlardan Ders çıkar Guiza ya benzeme xD
Gelmeeeez Yemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez

Niobe demiş ki:
Gelse bile 2. Guiza vakası olur boş adam..
makara: adam kaç yıl ispanya liginde oynamış formundan kaybetsede o tecrübeyle tsl bebek oyuncağı gelir o adama :P
Ps:Pek bi bilgim yok gündemi takip edemiyorum ama umarım gelir pray:

GELECEK? ajksfajksfkjhasfkjh bugünkü duydugum en komik şey.ayrıca fenevbahçe real madrid gibi yıldızlar toplulugu yapsa yine ezilir dogştan ezik parayla olmaz bu işler :D

_ThE_END demiş ki:
GELECEK? ajksfajksfkjhasfkjh bugünkü duydugum en komik şey.ayrıca fenevbahçe real madrid gibi yıldızlar toplulugu yapsa yine ezilir dogştan ezik parayla olmaz bu işler :D
ahahahah tipik -15 fenerbahçe karşıtı taraftar .. güldürmekten başka bir şeye yaramıyorsunuz :sfff: makara:

CherryBrandy demiş ki:
_ThE_END demiş ki:
ahahahah tipik -15 fenerbahçe karşıtı taraftar .. güldürmekten başka bir şeye yaramıyorsunuz :sfff: makara:
moron 1 fenerli olmaktan iidir.karde$ ronaldinho diyerek yine yanlış anons yapmşlar bellki.2-2 mi 2-2 kasfkajls :D fenerliysen elinde 2 şey vardır eziklik ve umut(oldukça gereksiz 1 fenevli için :D) ronaldinho 38 yaşına gelmeden tr ye gelmez.bş hayal.gelsede bişey yapamayacagı açık

CherryBrandy demiş ki:
Avenger demiş ki:
Gelirse guizadan beter olur.. nese:
Hastayım şöyle yorumlara ya makara: makara: aynen böyle düşünmeye devam ediniz :muck: :mrgreen:
Fikrimi belirttim sadece. Milanda iyi iş yaptığını kabul ediyorum. Ama adamın önünde Ibra-Robinho-Pato olunca oynuyor tabii. Buraya gelince Semih'e mi pas verecek ? Fanatiklik yapmanın alemi yok. Konuşup tartışıyoruz burda. Dalga geçeceksek sonuna kadar "öyle devam ederiz". daral:

P.S: Bende sinir oluyorum böyle yorumlara. Anlamıyorum şöyle fanatiklik yapıp ters yorum yapanları. Herkez fikrini belirtmiş. Gelip dalga geçmenin ne alemi var ? Varsa fikrin söylersin. Ona karşı çıkan varsa o da dalga geçmeden düzgünce söyler. Lütfen daha dikkatli olmaya çalışalım. :kalp:

extraloob demiş ki:
Silverdollar demiş ki:
Gelmicek.Bu yil milan pato ibra ronaldinho mukemmel 3lu yaratilar ve bu ucluden hicbiri baska bir takima gitmiyecek.Milanin maclarini izleyin bu 3lu yapiyor herseyi

diğerleri de okusa bu satırları keşke öldü bitti iş yapmaz diyorlarda :P
nasıl maç ızlıyonuz ronaldınho çalım bile atamıyor aldığı topları hemen pas atıyo çalım atacak gucu yok sin:

Kai

olduser
__pandorabox__ demiş ki:
ProMaster demiş ki:
extraloob demiş ki:
Gelir gelmez bilmiyorum ama Ronaldinho bitti abi artik is cikmaz bu adamdan :thumbsup:
orasıda var.. Anca düşük liglerde düşük kapasiteli takımlara karsı eski perfonmansını gösterebilir. başka türlü boşa maaş bütçesi yer.
Quaresmaya da bitti diyolardı,ama beşiktaşta yeniden parlama fırsatı buldu,bunu iyi değerlendiriyor.Ronaldinho da öyle olabilir

Yukarı Alt