Başlıktanda tahmin edebileceğiniz gibi konu kız, tabi lisede olunca bundan başka bir probleminiz olmuyor :lol:

Neyse gelelim konumuza,

Geçen sene çıktığım bir kız vardı.. Okulların kapanmasıyla birlikte aramıza mesafeler girdi vs falan ayrıldık :coffee:
Hala seviyorum ve arkadaşlarından aldığım habere göre o da hala bana karşı birşeyler hissetmekte.

Aynı sınıfta hatta önümde oturmasına rağmen konuşmuyoruz :oops:

Barışmak içinde ilk adımı benim atmam gerek, bunun içinde romantiklik içeren süpriz tarzında birşeye ihtiyacım var ama bir türlü karar veremedim :!!&%&!

Ps;Balıkesirde yaşıyorum, fazla imkan yok buralarda ona göre önerilerde bulunun.. Paranın önemi yok [horny21

Hacım süpriz yerine en başta yaklaşmayı dene tenefüs sırasında 2 adet çay veya kahve al onun yanına git ona ver birisini işte sohbet felan :D olmadı mektup yaz bu devirde mektup gerçekten unutuldu onun çok hoşuna gidebilir belki saçma gelebilir ama bence romantik buda olmaz diyorsan
buraya tek başına gitmeni öneririm :byes:

Takımı
Galatasaray
Ufck'un da dediği gibi önce kızı yumuşatmadan süpriz yaparsan boşa yapmış olursun.Ev ortamı var deseydin sayardım birkaç süpriz ama dışarıda pek olmuyor :) Büyük birşeyler düşünüyorsan halkın içinde ses getirecek birşeyler söylerim ama Balkes'de kellesini alırlar adamın o yüzden önündeki hatunlara bak sevgiyoksüprizleryalan :mrgreen: makara:

Nina Ricci demiş ki:
Ufck'un da dediği gibi önce kızı yumuşatmadan süpriz yaparsan boşa yapmış olursun.Ev ortamı var deseydin sayardım birkaç süpriz ama dışarıda pek olmuyor :) Büyük birşeyler düşünüyorsan halkın içinde ses getirecek birşeyler söylerim ama Balkes'de kellesini alırlar adamın o yüzden önündeki hatunlara bak sevgiyoksüprizleryalan :mrgreen: makara:
Görende evlenme teklifi ediyor sancak daral:

Takımı
Besiktas
Nina Ricci demiş ki:
kellesini alırlar kısmında baya güldüm :lol:

Duygusuzz demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:
kellesini alırlar kısmında baya güldüm :lol:

Takımı
Besiktas
Git konuş ya yüz yüze ne süprizi ya zaten birbirinizi seviyormuşsunuz

Ps: şimdi hocam biz burda 1-2 şey diyeceğiz fakat sende bunları yapabilecek cesaret varmı :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Amma korkak ciktiniz be arkadas. Neyin surprizinden bahsediyorsunuz okul cikisindan onceki tenefuste gideceksin yanina cikista birlikte yuruyebilir miyiz vs gir lafa yururken de tekrar konusma istegini dile getir tamam bitti is

Wax Whine demiş ki:
Amma korkak ciktiniz be arkadas. Neyin surprizinden bahsediyorsunuz okul cikisindan onceki tenefuste gideceksin yanina cikista birlikte yuruyebilir miyiz vs gir lafa yururken de tekrar konusma istegini dile getir tamam bitti is
Bu adam haklı :thumbsup: Çıkışta yürüme gibi bi imkan yoksa müsait bi zamanda ikiniz yanlız olduğu bi ortamda kıza ondan hala hoşlandığını söyler onunda böyle hissedip hissetmediğini sorarsın kız zaten hoşlanıyormuş devamı gelir zaten.. Ha olurda kezbanlık edip naz yaparsa biraz katlanıcaksın ısrarcı olucaksın :D

hediye mediye hikaye sen git sohbet et zaten 3 - 4 günde kuzey kutbundan 5 kat daha hızlı bir şekilde erir aranızda ki buzlar :D

@undef;
hocam imzanda ki swf çalacam yakında :D

Barzo

baba seni seviyosa madem git direk söyle sonrada yapış dudağına niye kasıyosunki bu kadar romantik olcam diye emirvaki bazen iyi seçenektir

Barzo

Wax Whine demiş ki:
Yapış dudagina mi? Şahin K filmi çekmiyor adam
ben bi çözüm yolu bulmaya çalıştım arkadaşa eğer bunu beğenmediysen kendine sakla senin değil onun benim verdiğim cevabı eleştirmesi gerekiyo önce kiminle muhatab olmaya çalıştığımı gör

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ben kötü bir şey söylemedim smiles da fazla kullanmam lakin kusuruma bakma alıngan biri ile muhatap olmuşum ki bir espriye alındı.

koy önune guzel bi gül . sardırma hiç bişe yapma dal hali ile . dikenlerınıde fazla aldırma . dikenlerını aldırmama sebebın acısıyla tatlısıyla hesabı :D

Yukarı Alt