arkadaşlar bu çar hackleme hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi 15 gün içinde 2 kere hacklendim herşeyi değiştirmeme rağmen çarı evden oynuyorum tek şifreyi bilen benim çarım roma serverında ismi LordErTan ltf bilgi ilk çünkü ilk soyulmadan sonra çarı tekrar 3 bile topladım bir daha bunu yaşamak istemiyorum çarın elindeki sunu şans eseri kurtardım bilginiz varsa yardım ltfen

LADRE demiş ki:
arkadaşlar bu çar hackleme hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi 15 gün içinde 2 kere hacklendim herşeyi değiştirmeme rağmen çarı evden oynuyorum tek şifreyi bilen benim çarım roma serverında ismi LordErTan ltf bilgi ilk çünkü ilk soyulmadan sonra çarı tekrar 3 bile topladım bir daha bunu yaşamak istemiyorum çarın elindeki sunu şans eseri kurtardım bilginiz varsa yardım ltfen

Bilgisayarında keylogger türevi bir virüs olabilir. Iyı bir antivirüs ile PCni tarat, yok uğraşamam diyorsan Format at, ondan sonra iyi bir antivirüs kur.. (Kaspersky, Nod32 tavsiye.. )

Amy Lee demiş ki:
LADRE demiş ki:

Bilgisayarında keylogger türevi bir virüs olabilir. Iyı bir antivirüs ile PCni tarat, yok uğraşamam diyorsan Format at, ondan sonra iyi bir antivirüs kur.. (Kaspersky, Nod32 tavsiye.. )

Arkadaşın dediği gibi .. 1 format 1 antivirüs .. Sonra soyulmaz , çünki %99.99 bilgisayarına Keylogger girmiş.

teşekürler bilgi için pcyi virüs programıyla temizlememe rağmen 2 defa hacklenmiştim ve zararım yaklaşık 4-5 bil oldu ve sonunda sorunu buldum pc yi temizlememe rağmen ufak bi ayrıntıyı kaçırdım kullandığım flash bellek için den online game tief adında virüs çıktı inşallah tekrar böyle birşey başıma gelmez cardan soğuttular beni tekrar teşekürler iyi forumlar sizi izlemeye devam ediyorum... :thumbsup: :thumbsup:

arkadaşlar bu hack konusunun oyun içerisinde yapılan alışverişlerle bir alakası yok değilmi??

eagle1016 demiş ki:
arkadaşlar bu hack konusunun oyun içerisinde yapılan alışverişlerle bir alakası yok değilmi??
öyle bişey olması imkansız.oyun içerisinde hack olabilmesi için önce birisinin joymax ı hacklemesi gerekior :).charınız soyuluorsa kullandıgınız illegal programlarının içerisine yerleştirilmiş virüslerden,msn den bir başkası tarafından gönderilern virüslü programdan yada arkadaşınız tarafından oluordur :) diger herşey sadece batıl inançlar :D

Yukarı Alt