EnDZoNe

rollback daha sabah dedim ben . Joymaz ı biliyorsam para kaybediceğine götünü kaybeder af edersiniz .

RollBack Gelecek Diye Bir Açıklama Gelmedi Yada Check Var Diye ...

Bence Başka Bir Çalışmada Yapıyor Olabilirler ..

Bence yaparlar çok şikayet edilirse çarım çalındı filan diye. ama sonra yine bu hale getirirler bidaha da yapmazlar rollback bu konu için

EnDZoNe

ROLLBACK diyorum başkada bişiy demiyorum . Birazdan serverlar kapanır tamamiyle bi check gelir üstünbe bi patch bi girersin salı sabahki halinde çarın .ben makarasına 1 m sp verdim :))) O kadar eminim

RollBack Gelmez ...

1)Önceden Charları Korumalı Yapın Dediler ..
2)Sözleşmede Char Satılamaz Yazıyor Yani Charın G.S Kimsenin Bilmemesi Gerekiyor ..
3)RollBack Gelse Bile Eski Mailleri Calan Kişiler Kayıt Etmiştir Geldiği Anda Mailden Yine Calacaktırlar ... (Ben Hariç Kayıt Edenler Var)
4)Şikayet Eden Kadar Memnun Olanda Var ..
5)@EnDZoNe 1M Sp Geçmiş Olsun Bence Bro ^^ Açıklama Gelmeden Emin Olmayın ..

Ya benım charların gz bılenler nasıl calcaklar kı charlarımı bırısı bısey solesın ya :S :S :S

EnDZoNe

Ben o kadar eminim diyorum sen geçmiş olsun diyorsun :) o kadar eminim ki dün gece +8 silahımı patlattım 1 m sp verdim çarı dağıttım resmen . çıktım rollback bekliyorum . Aslında bana dokunan bişiy yok bütün çarlarım mail korumalıdır bnm ama dedigim gibi joymax babamızın dükkanı değil bi şirket . önceden uyarsada etsede vs olsada bu rollback gelir.

SeaLPower demiş ki:
RollBack Gelmez ...

2)Sözleşmede Char Satılamaz Yazıyor Yani Charın G.S Kimsenin Bilmemesi Gerekiyor ..
3)RollBack Gelse Bile Eski Mailleri Calan Kişiler Kayıt Etmiştir Geldiği Anda Mailden Yine Calacaktırlar ... (Ben Hariç Kayıt Edenler Var)
kesinlikle.

EnDZoNe

Oyuna girmeyi beklemeyin 1 2 sata böyle gider sonra serverlar check e girer daha sonra bi update gelir . Daha sonra Update öncesi Dc yediginiz pozisyonda çarı bulursunuz .

Kardeş Para Kaybetmek İle Alakası Yok ...

Şuan Belkide Charı Calındığından Dolayı Oyunu Bırakan Kaç Kişi Var (Örneğin Ben)

Ama Charımı Geri Aldım Ve 1000 Silk Cekicem ...

Benim Gibi Olanlarda Var Ve Charını Geri Alıp Silke Yüklenecekler ..

EnDZoNe demiş ki:
Oyuna girmeyi beklemeyin 1 2 sata böyle gider sonra serverlar check e girer daha sonra bi update gelir . Daha sonra Update öncesi Dc yediginiz pozisyonda çarı bulursunuz .
katılıyorum bencede silkroad saat 8 gibi açılacak ve charlar tekrar alınacak yani RollBack olayı gerçekleşecek.. Joymax. Salak Bi şirket degil bu kadar oyuncuyu kaybetmek istemez :)

SW'Lere Girememe Sorunu Bence Aşırı Yüklenmeden ..

En Kısa Zamanda Soru Halledilecektir ..

Ayrıca Tepkiler Max 2 Hafta Sürer Ve Her Şey Yoluna Girer ..

SeaLPower demiş ki:
RollBack Gelmez ...

Adamsın :headbang: :thumbsup:

Yukarı Alt