ben pacific de oynuyorum charımı 1 lwl den itibaren kasmaya başladım ve bu rollback gelip gelmemesi benim için en ufak değişiklik yapmıycak.Fakat oyundaki arkadaş çevrem ve guildimdeki bi çok arkadaşım salı gunku update yuzunden magdur durumda siz ticaretden bahsediyosunuz dogrudur rahat satılsın die bi çok ark. belki koruma koymadı ama ticari bi amaç gutmeden sadece char takas yapan arklarımda zararda kısacası bana ne faydası nede zararı olcak bu ROLLBACK in ama ben gelmesinden yanayım...

Urania demiş ki:
SirCaponeN0b demiş ki:
Pişkinliğinize yanın arkadaşım Rb felan gelmicek boşa ümitlenmeyin çarları daha çabuk satalım diye mail yapmadınız oyunu ticaret haline getirdiniz böyle oldu iyide oldu
Hangi sw da hangi karakterle oynadıgını ve kaçtane karkter çaldığınıda yazarsan sevinirim...
Deneme Mod arkadaşların burada ne iş yaptıklarını anlamaya çalışıyorum sorun çözümü için mi destek için mi yoksa bu site üyelerini bir şekilde hızsızlıkla suçlamak için mi. kendi menfaatiniz için burada olmadığınızı hatırlatmak isterim RB ye hayır demek hırsızlık yapmış olmak demek se eğer vicdanınla başbaşa bırakıyorum seni ve ilk defa böyle bir yaklaşım gösteren bir mod görüyorum. her ne olursa olsun kimseyi suçlamaya hakkınız yok biraz saygı :headbang:

Bakıyorumda kuyruk acısı hep oyunu ticarete döküp charı kasıp rahat satım mail korumasıyla uğraşmıyım diyenlerden.boş işler rollback falan. ne yani joymax size mail koruması yapmayın gidin oyundan ticaret yapın cep doldurunmu dedi okdarda uyardı. bir bardak + su = (cevabı hacklenenler versin ) :D

ya millete çamur atıonz neymiş rb gelmesin dienlerin hepsi hırsızmıs, arkadas adamlar duyurmadımı 2hafta oncesinden,alsaydınz onleminizi koysaydnz mail koruması hayret bişey ya,millete hırsız die çamur atanların hepside salaktır maldır ozaman çarları kaptırdılar gozgore gore adam olsaydın laf dnleseydin :!:
inş gelmez rollback

A

Anonymous

Guest
meraklibiber demiş ki:
Şimdi arkadaşlar durum ortada;
tüm serverlar toz duman.Çalınan charların, nova setlerin haddi hesabı yok. Oyunla ilgili tüm forumlarda rollback günün konusu. İsteyen de var istemeyen de. Her kafadan bir ses çıkmakta.
3mayıs güncellemesinin mağdurunlarından biriyim bende. Forumlarda post kasıp ağlaşmanın çok bir anlamı yok. Unutulmaması gereken bir nokta var. Bu olay artık tamamen joymaxın insafına kalmış. Kişisel olarak söyliyim umutsuzum,kızgınım,sinirliyim.

***NE YAPABİLİRİZ?
yapılacak bir şeyler mutlaka olmalı, dövünmenin sövmenin bir faydası yok. Benim önerim bir metin oluşturalım copy-paste olarak rollback yapılmasını isteyen her oyuncu bunu joymaxa göndersin. Açıkcası benim aklıma ilk olarak joymax üzerinde bir kamuoyu baskısı yaratmak geliyor. Fakat mantıklı olan her öneriyi de bu başlık altında tartışıp değerlendirebiliriz.

***EXTRALOOB YÖNETİMİ GÖREV BAŞINA
Extraloob her defasında ilklerin sitesi olmakla övünen bir forum. Yönetim rollback gelip gelmemesinde taraf olmak istemeyebilir. Biz kullanıcılar buna anlayış göstermeliyiz, lakin extraloob ailesinin ferdi olan bizlere tecrübeleri ve bilgi birikimleri ile yol göstermek bugün onlara düşen görevdir. Bu görevi ellerinden gelen en iyi şekilde yerine getireceklerine güvencim tam. İnanıyorum ki yönetimin bu kon udaki yol göstericiliği diğer dorumlara da örnek olacaktır.

****SEN NE YAPABİLİRSİN?

Burda hazırlanacak metni joymaxa göndermek işin ilk adımı. bir diğer önemli nokta ise olabildiğince çok insanı böyle bir organizasyondan haberdar etmek. Gerekirse organizasyondan daha detaylı bir biçimde haberdar etmek için extralooba yönlendirmek.

***ROLLBACK E KARŞI OLAN ARKADAŞLAR İÇİN NOT:
evet bu konuda mağdur olan kullanıcıların hatası yok değil. gerekli uyarıları dikkate alıp zamanında önlem alsaydık bunları yaşamayacaktık. biz hatasızız joymax %100 suçludur gibi bi düşüncemiz yok olamaz. Lakin bu mağdur edilmemizin bir gerekçesi de olmamalı. Yüzlerce belki binlerce insanın emeği-parası-hevesidir söz konusu olan. Yeri geliyor devletler bile (bizim devletimizde dahil olmak üzere) sınav başvuru tarihlerini kaçırıp mağdur olan öğrenciler için 1 hafta daha son bir şans tanımakta. Yani kendi verdiği kararın hükmünü bozup,bir süre daha vermekte. Özel bir şirketin kararını devletin hükmünden daha üstün olduğunu düşünmüyorsanız, bu organizasyona desteğinizi esirmegeyin lütfen.

yeterli olur herhalde

sen ne ıctın ya xD kamuoyu baskısı falan adamlar maıl koruması yap dıe uyardı yapmadıysan snn kusurun

destekliyorum 2 charım gitti ikiside 85+ idi ! ayıp emek diye bişey var ingilizce metin konusunda yardımcı olabilirim rollback'e karşı olanlarda yazmasın kardeşim açın başlık neden rollback olmasın orda yazın gereksiz entry girmeyin !!

werduet demiş ki:
ben pacific de oynuyorum charımı 1 lwl den itibaren kasmaya başladım ve bu rollback gelip gelmemesi benim için en ufak değişiklik yapmıycak.Fakat oyundaki arkadaş çevrem ve guildimdeki bi çok arkadaşım salı gunku update yuzunden magdur durumda siz ticaretden bahsediyosunuz dogrudur rahat satılsın die bi çok ark. belki koruma koymadı ama ticari bi amaç gutmeden sadece char takas yapan arklarımda zararda kısacası bana ne faydası nede zararı olcak bu ROLLBACK in ama ben gelmesinden yanayım...

Bende aynı durumdayım. Ne kar ne zarar.. Ama birçok arkadaşım mağdur duruma düştü onları tekrar kazanabilmek için ROLLBACK taraftarıyım

Daha önceden çarı çalınıp şimdi geri alan mağdurlarda var. Siz ticaret amacı gütmenin mağdurusunuz.

Karşıtların rağbet göstermesi doğal bişey. Sonuçta çalınan charlarımızı geri aldık. Bizim charımız çalındı çalınan o çar ucuza sana satıldı. Şimdi biz geri alınca mağdurumda mağdurum mağdurumda mağdurum mağdurumda mağdurum mağdurumda mağdurum ....

th3NightMare demiş ki:
sanane,adam olsaydın mail koruması koysandın
Forumda dolaşırken hasbelkader bu postu gören yaşı küçük arkadaşlar, kardeşler işte bu postla korunmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmüş olun, bi kaç sene sonra koç gibi delikanlı olucaksınız.İlişkiler yaşayacaksınız. Fakat korunma yöntemleri hakkında yeterli bilginiz olmassa istemeden bu tarz canlıların oluşumuna neden olursunuz. Evlat diye sevesiniz gelmez. Üstelik topluma da zarar. Sınıflarınızda, şurda burda yapılan muhabbetlerden değil, sağlık kuruluşlarından bu konuda bilgi almaktan çekinmeyin. Aksi halde gördüğünüz gibi toplumda boş boş konuşan biyolojik varlıklar oluşmasına neden olursunuz. Herkese iyi forumlar.
edit:imla

meraklibiber demiş ki:
th3NightMare demiş ki:
sanane,adam olsaydın mail koruması koysandın
Forumda dolaşırken hasbelkader bu postu gören yaşı küçük arkadaşlar, kardeşler işte bu postla korunmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmüş olun, bi kaç sene sonra koç gibi delikanlı olucaksınız.İlişkiler yaşayacaksınız. Fakat korunma yöntemleri hakkında yeterli bilginiz olmassa istemeden bu tarz canlıların oluşumuna neden olursunuz. Evlat diye sevesiniz gelmez. Üstelik topluma da zarar. Sınıflarınızda, şurda burda yapılan muhabbetlerden değil, sağlık kuruluşlarından bu konuda bilgi almaktan çekinmeyin. Aksi halde gördüğünüz gibi toplumda boş boş konuşan biyolojik varlıklar oluşmasına neden olursunuz. Herkese iyi forumlar.
edit:imla
Sperm israfı işte boşver makara:

lnTerpoL

Bilgiliyim
meraklibiber demiş ki:
***ROLLBACK E KARŞI OLAN ARKADAŞLAR İÇİN NOT:
evet bu konuda mağdur olan kullanıcıların hatası yok değil. gerekli uyarıları dikkate alıp zamanında önlem alsaydık bunları yaşamayacaktık. biz hatasızız joymax %100 suçludur gibi bi düşüncemiz yok olamaz. Lakin bu mağdur edilmemizin bir gerekçesi de olmamalı. Yüzlerce belki binlerce insanın emeği-parası-hevesidir söz konusu olan. Yeri geliyor devletler bile (bizim devletimizde dahil olmak üzere) sınav başvuru tarihlerini kaçırıp mağdur olan öğrenciler için 1 hafta daha son bir şans tanımakta. Yani kendi verdiği kararın hükmünü bozup,bir süre daha vermekte. Özel bir şirketin kararını devletin hükmünden daha üstün olduğunu düşünmüyorsanız, bu organizasyona desteğinizi esirmegeyin lütfen.
Lakin joymax bir kaç defa daha şans tanımıştı zaten.Üstelik adamlar ne zamandır duyuruyor bunun olacağını.O yüzden pek umutlanmayın derim.

lnTerpoL demiş ki:
Olympos demiş ki:
th3NightMare demiş ki:
Olum sen tam süzme salaksın , baban fakirlikten prezervatif bulamamış çorap kullanmış , çoraptan spermler süzülmüş sen olmuşsun :santa:
Terbiye sınırlarını zorlamayın.
DÜN MODERATÖRLERLE TARTIŞMAMIZDA KULLANICILARDAN BİRİ ŞEREFSİZ KELİMESİNİ KULLANDIĞI İÇİN BAN YEDİ,SAVUNDUĞU FİKİRLERİN ALTINA İMZA ATARDIM AMA TARZI YANLIŞTI.MODERASYON DOĞRUSUNU YAPMIŞTIR. BUGÜN BURDA ADAM YEDİ SÜLALE SÖVÜYOR,MODERASYON NE YAPIYOR? SAĞA SOLA KOMUTLAR VERECEĞİNİZE İŞİNİZİ ÇİFTE STANDART GÖSTERMEDEN YAPIN. İŞİNİZE GELMEYEN ŞEYİ SÖYLEYEN HER ADAMA DA ZIPLAMAYIN.

Yukarı Alt