Rollback hakkında fikriniz nedir ?

• Rollback gelmeli,gelecektir.

Votes: 118 36,6%
  • Rollback gelmeyecek, joymax zaten duyuru,

Votes: 204 63,4%

• Total voters
    322
kimse ağlayıp sızlamasın. rollback olacak diye bir garanti yok. Suçlu arıyorsanız aynaya bakın göreceksiniz ...

Takımı
Galatasaray
Siteye ilk girildiğinde id yazdıktan sonra gizli soruyordu şimdi e-mail soruyor bu bir geri adımdır ve devamı kesinlikle gelecek.Joymax bir yeniliği daha eline yüzüne bulaştırdı.

sarkoLata demiş ki:
Siteye ilk girildiğinde id yazdıktan sonra gizli soruyordu şimdi e-mail soruyor bu bir geri adımdır ve devamı kesinlikle gelecek.Joymax bir yeniliği daha eline yüzüne bulaştırdı.
şimdi denedim öyle bir şey söz konusu değil.
bence siz mail korumalı çarı denemişsiniz :beer:

Takımı
Galatasaray
volkanka demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
şimdi denedim öyle bir şey söz konusu değil.
bence siz mail korumalı çarı denemişsiniz :beer:
Doğrudur.

joymax sözde carların calınmasını engelleyecekti ama tam aksi oldu carlarımız bir hiç uğruna gitti ayrıca joymax tek bir gizliyle şifrelerimizin değiştirileceğinide SÖYLEMEDİ:

kazandım gelmesııııın 6 charımı gerı aldım ya sro yu brakma sebebımdı butun pt mı caldırdım ben adama :S

Hello, this is Joymax.

Players are currently having an issue logging in to the game and registering accounts in the new Portal site.

Rest assured that we will fix the problem as soon as possible.

We apologize for the inconvenience this has caused.

Thank you.

ya nefret ettim artık 105 warriorum soyuldu koruma olmasına rağman +9 nova 2hand full nova h.a setim takılar 3b gold 2 pre plus 3 devil res 2 pet res :( ya nasıl iş yapıyolar anlamış değilim

hanry006 demiş ki:
Duyuru Yapıldı.Silkroadı Sadece Oyunda Oynamakla Oyun Oynanmaz Forumları , Resmi Siteyi Takip Etmek Gerekir. Roll back Gelmemelidir.

Zaten Car Takas Olaylarına Girenleri Anlamıyorum Bence YAPILMAMALI :!: Hiç Bir Carımı Takasa Vermem. Sattıgım Carıda Calacak Kadar biiiip Değilim. Car Alanlar İçin Mail Koruma Yapmaması da Tamamen Ticaret Yapacagı Anlamına Gelir.Ticarette Kazık Yemeden Akıllanılmaz Düşüncesindeyim :roll:
Bir Laf Ancak Bu Kadar Oturur.

Ps:Canımsın :rolleyes1:

bir kaç kere kapandı oyun o ara yapmadılar sanıyorum ki daha da yapmazlar.

1-2 yıl öncede aynısını yapmışlardı ama o zaman bir duyuru yoktu. mail korumasını bu sefer yapmalısınız dediler. yapmadınız. yapmadıysanız kusura bakmayın da joymax a laf etme hakkınız da kalmıyor maalesef..

Rollback gelmelidir aksi takdirde binlerce kişi oyunu bırakacak benim bir kaybım yok ama arkadaşlarım bırakırsa ben her türlü bırakırım yaptıkları sacmalık.

Yukarı Alt