Artık sanırım kimse rollback gelecek mi gelmeyecek mi diye konu açmaz...

Çarını kaptıranlara geçmiş olsun.

Çarı çalıpta oynayanlara yazıklar olsun...

Bunun bir oyun olduğunu kabul edip yoluna devam edenlere helal olsun...

sevgiler saygılar...

Ps: :buddha:

Cataclysm

Tanınıyorum
Aynen GM diyorki ben oyunun yüzde sahibi falan değilim alınan kararları size iletiyorum gm i takmıyosanız size şirket sahibinin telefonmu acması lazım ?

PEMBE PANTER PİNK GM NEDIR NE İŞE BAKAR ARASTIR GEL :) GM NIN .... OLDUGUNU BILMIONUZ GM NEDERSE O DIONUZ :d GEÇEN ROLLBACKI GORMEMISSN SEN BELLI GM GELMICEK DEDI.. AMA GELDI :d SİZ LAFTAN ANLAMAZSINIZ GM DE GMDE BANA JOYMAX AÇIKLAMA YAPSINN ILK! GM KIM TAKAR İŞÇİ PARÇASI

Takımı
Galatasaray
Bejiktajjj demiş ki:
volkanka demiş ki:
Artık sanırım kimse rollback gelecek mi gelmeyecek mi diye konu açmaz...

Çarını kaptıranlara geçmiş olsun.

Çarı çalıpta oynayanlara yazıklar olsun...

Bunun bir oyun olduğunu kabul edip yoluna devam edenlere helal olsun...

sevgiler saygılar...
Ellerine Sağlık kardeşim Çok Güzel Yazmışsın
Tüm Charını Kaybedenlere Geçmiş Olsun .
+1

ŞŞİRLKET SAHİBİ TELEFON AÇMASIN BOSUNA KONTORU GITMESIN ILK ONCE JOYMAXX SİTESINE BIR AÇIKLAMA WERSIN! BANA YOK TEL AÇSINMI YOK EWE GELSINMI DIE KIWIRMAYIN SITEYE YAZSINKI BUTUN MILLET INANSIN

Cataclysm

Tanınıyorum
Ya sen önce adam gibi konusmasını öğren ya bir şey bildiğin yok gelmişin buraya car car ötüyon bize kıvırmayın diyon sanki biz ortağıyız joymaxın

@emrah59 eğer ki üslubunu düzeltmezsen gerekeni yapacağım.
şimdiye kadar o kadar konuştun sana müdahale etmedim ama eğer ki tavrını düzeltmezsen elimden geleni ardıma koymam.
doğru düzgün tartışacaksan tartış. Yorumlarınızda karşı tarafı alaycı, rencide edici kelimelerden uzak durmanızı öneririm...

emrah59 demiş ki:
PEMBE PANTER PİNK GM NEDIR NE İŞE BAKAR ARASTIR GEL :) GM NIN NE BOK OLDUGUNU BILMIONUZ GM NEDERSE O DIONUZ :d GEÇEN ROLLBACKI GORMEMISSN SEN BELLI GM GELMICEK DEDI.. AMA GELDI :d SİZ LAFTAN ANLAMAZSINIZ GM DE GMDE BANA JOYMAX AÇIKLAMA YAPSINN ILK! GM KIM TAKAR İŞÇİ PARÇASI
bebe oldugun birine lakap takmandan belli süt iç sen sonra araştır gm nedir sonra aç oku konuyu senden başka hla roolback olcak diye konuya yazan varmı sonra madem düşünyorsun kaç gündür kasan adamlar var bende dahil emekten bahsediyorsun roolback olursa o emekler ne olcak sen anca kendini düşünyon bna lakap takma kötü olur klavye erkekliği yapma mekan adres yter :headbang:

NAPCAN MADOROTOR ALLTTARAFI HESAP ENGELLERSIN ANCA EMRAHIN UMRUNDAMI :))))) OLE OLUR SANADA O YAKSIIR ENGELLE BENCE :) JOYMAX EGER HGERÇEK ANLAMDA BUYUK BIR SİTEYSE SIZIN EMKLERINIZI YICEGINI SANMION ROLLBACK GELSEDE SP NIZ MI EX NİZMİ DURUR ILGILENIRSEDE EL DEGISTIREN ÇARLARI BULUR ONLARLA ILGILENIR.

&100 GELMESIN YEMINLE UMRUMDA DEGILL AMA SITESINE BIR AÇIKLAMA YPMASI LAZIM WE YAPMADIGI ZAMANA KADAR IÇ INANMAM GELMICEK DİYENLERE............... İİ AKSAMLAR !!

emrah59 demiş ki:
madotormusun nesın bılmem ama sen daha bu oyunu bılmıon geçen roolback 5 saatte geldı aa :DD ii bak arastır koçum. we gmler oyun içi karısır dısa çıkmaz. bu oyun dewrı biter roolback gelmesın . hayatınızda 1 KERE ROOLBACK GORDUK HEMEN ZAMANI KOYDUNUZ ROLLBAK OLMASI İÇİN 2 GUNU GEÇMEMISMI LAZIM GM DEN BANANE AS PATRON AÇIKLAMA YAPMADIYSA SRO GİDER BİTER :) OLAN BU OLUR WE ROLLBACK GELICEK :) HERYADA GEÇ SALIDAN SONRA ÇOK DUSUS OLCAK AHANDA BURA YAZDIM OLMAZSA DUSUS 05398250874 ARAYIN BURA YAZCAM SOZUM TUTMADI ADAM DEGILMISIM DİE :) OYUNU OGRENIN GELIN ARKADAŞLAR BOŞ YERE YORUM YAZMAYIN :)
madotor :mrgreen:

emrah59 demiş ki:
&100 GELMESIN YEMINLE UMRUMDA DEGILL AMA SITESINE BIR AÇIKLAMA YPMASI LAZIM WE YAPMADIGI ZAMANA KADAR IÇ INANMAM GELMICEK DİYENLERE............... İİ AKSAMLAR !!
yarın okulun var erken uyu whiteangel

Cryolite demiş ki:
emrah59 demiş ki:
madotormusun nesın bılmem ama sen daha bu oyunu bılmıon geçen roolback 5 saatte geldı aa :DD ii bak arastır koçum. we gmler oyun içi karısır dısa çıkmaz. bu oyun dewrı biter roolback gelmesın . hayatınızda 1 KERE ROOLBACK GORDUK HEMEN ZAMANI KOYDUNUZ ROLLBAK OLMASI İÇİN 2 GUNU GEÇMEMISMI LAZIM GM DEN BANANE AS PATRON AÇIKLAMA YAPMADIYSA SRO GİDER BİTER :) OLAN BU OLUR WE ROLLBACK GELICEK :) HERYADA GEÇ SALIDAN SONRA ÇOK DUSUS OLCAK AHANDA BURA YAZDIM OLMAZSA DUSUS 05398250874 ARAYIN BURA YAZCAM SOZUM TUTMADI ADAM DEGILMISIM DİE :) OYUNU OGRENIN GELIN ARKADAŞLAR BOŞ YERE YORUM YAZMAYIN :)
matador da olabilir yani biggrint1

emrah59 demiş ki:
Türkçe diye bir dil var Türkiye'de bilmem haberin var mı?

Caffeine demiş ki:
barudiii demiş ki:
Gmlerin oyuna bu yönden bi yetkisi yok açıklamayı Gm degil JOYMAX yapar. Gm dediginiz oyunun bi parçası.
Gm'leri ne sanıyorsunuz Allah aşkına ? O adamları oraya süs olsun diye koymuyorlar. Onlar birşey diyorsa bir taraflarından uydurarak söylemiyorlar. Rollback gelmiyecek. Kendinizi kandırmayı bırakın artık!
Bak kardeşim bu gibi açıklamaları Gmler degil joymax yapar. Rollback gelsin gelmesin farketmez ben bi 110Lv daha çar yaparım. Sorun degil. Ama bi açıklama olacaksa bunu GM degil Joymax yapar. Şuan niye silk alımı durdu sizce. Oyunda niye İtem mall açılmıyor. Ayrıca bi açıklama geldi okudunuz mu bilmiyorum. Koredeki Resmi (çocuk) bayramı nedeniyle şuanda kesin bir bilgi yoktur diye. O bayram 3 gün. 2.gününde NO RollBack yazdılar. Gelmiyecek diyenlerin forumda ne işi var onu anlamıyorum. Niye milleti gelmicek diye ikna etmeye çalışıyorsunuz veya şöyle mi demeliydim. "Kendinizi mi tatmin etmeye çalışıyorsunuz." Gelmicekse gelmicek arkadaşlar . İtirazı olan konuşur. İtirazı olmayan susar. Bana burda 500kişi gelmicek desin ne anlamı olur ki. Veya ben size gelecek diyorum . Sizin için bir anlamı var mı ?? Gm gelmicek dese ne gelecek dese ne? O yüzden bu iş pazartesi açıklanır. Öglen Joymax bi açıklama yapar gibime geliyor. Boşuna tartışıp birbirimizi kırmayalım . Hadi kalın saglıcakla

Cryolite demiş ki:
emrah59 demiş ki:
ilk başta arkadaşın ne dediğini anlamadım sonraki mesajlarında daha farklı hallerde yazınca anladım :lol:

Kore'deki çocuk bayramı bir gün arkadaşlar o da 5 Mayıs... Yani yapılacak bir şey olsaydı 6 Mayıs Cuma günü yaparlardı.
Yada 4 Mayıs Çarşamba günü yaparlardı. Kimsenin birilerini ikna etme çabası yok. Ben birileri gibi sehven tatmin olmam yada tatmin etmem.

GM eğer bu işlerden sorumlu değilse neden üstüne vazife olmayan işlere karışıyor. Joymax yetkilileri çalışanlarına müdahale edemeyecek kadar aciz mi sizce? Bu adamlar bir yerlerinden mi uyduruyor? Boşuna mı maillerde böyle bir şey söz konusu değil diye dönüş yapıyorlar?
Merak ediyorum bu adamlar Salı günüde update yaptıktan sonra bir açıklama yapmazsa ve rollback de gelmezse hala rollback bekleyecek misiniz?

RollBack degil bir açıklama bekleniyor Joymaxtan. Sitede ve ikna edici. Sadece No rollback degil yani :wink1:

barudiii demiş ki:
RollBack degil bir açıklama bekleniyor Joymaxtan. Sitede ve ikna edici. Sadece No rollback degil yani :wink1:
Salı gününe çok az kaldı. O zaman belli olacak ak koyun kara koyun.

Yukarı Alt