bu olay aslında turnosol kağıdı görevi gördü, sadece site kullanıcılarından değil moderatörler de dahil kimin ne olduğunu gördük.
saçma sapan bahanelerle rollback gelmesin diye yırtınan tonla insan. harbi sıkıntınız ne sizin? tamam biz gelsin diye yırtınıyoruz,canımız yanmış itemlerimiz charlarımız gitmiş, size olan biten nedir ki olmasın diye yırtınıyosunuz? ister kusura bakın ister bakmayın özellikle bazı tipler var, her başlıkta gelmesin diye yırtıyolar kendilerini, ben artık onlar hakkında iyi düşünmüyorum. demek ki bu sistemle char soymuş/çalmış ki bu kadar bağırıyor gelmesin diye, diğer tarafta mağdur olan tonla oyuncu olduğunu bile bile. hele bir de aralarında moderatörlerde dahil olmak üzere char alımı satışı yasaktı die bık bık edenler var ki onlar iyice güldürüyor beni. char/alım satımını bu kadar yaygın yapan site burası zaten. nerde neyi savunuyorsunuz? bu kadar kalın kafalılık nasıl mümkün oluyor anlamak mümkün değil.

Joymax diyorki: Account satma/satınalma yasaktır. Şifre, gizli soru, email bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayınız.

Sorumluluk Joymax'ın değil, sizindir. 2 hafta önce email koruması zorunlu olacak dendi. Ben yaptım. Siz yapmadınız. Accountlarınız hacklendi.

kesin olarak gelmiyor

herkese iyi oyunlar
en azından serverlar doldu çünkü herkesin sw de 4 tane charı var en az. 2 sini kaybetti millet diğer charlarıyla kaldı. en azından swler bu yaz full çekecek

drumatic demiş ki:
Joymax diyorki: Account satma/satınalma yasaktır. Şifre, gizli soru, email bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayınız.

Sorumluluk Joymax'ın değil, sizindir. 2 hafta önce email koruması zorunlu olacak dendi. Ben yaptım. Siz yapmadınız. Accountlarınız hacklendi.
sorumluluk bizlere ait doğru söylüyorsun, fakat ben id ve gs bilen kişinin charı çalabileceğini bilmiyordum, joymax tarafından bu bildirim yapılmadı, ve bunun sonucunda 108 lvl wiz charım ve nova itemlerim gitti, ne olacak?

meraklibiber demiş ki:
bu olay aslında turnosol kağıdı görevi gördü, sadece site kullanıcılarından değil moderatörler de dahil kimin ne olduğunu gördük.
saçma sapan bahanelerle rollback gelmesin diye yırtınan tonla insan. harbi sıkıntınız ne sizin? tamam biz gelsin diye yırtınıyoruz,canımız yanmış itemlerimiz charlarımız gitmiş, size olan biten nedir ki olmasın diye yırtınıyosunuz? ister kusura bakın ister bakmayın özellikle bazı tipler var, her başlıkta gelmesin diye yırtıyolar kendilerini, ben artık onlar hakkında iyi düşünmüyorum. demek ki bu sistemle char soymuş/çalmış ki bu kadar bağırıyor gelmesin diye, diğer tarafta mağdur olan tonla oyuncu olduğunu bile bile. hele bir de aralarında moderatörlerde dahil olmak üzere char alımı satışı yasaktı die bık bık edenler var ki onlar iyice güldürüyor beni. char/alım satımını bu kadar yaygın yapan site burası zaten. nerde neyi savunuyorsunuz? bu kadar kalın kafalılık nasıl mümkün oluyor anlamak mümkün değil.
sabahtan beri topic lerine bakıyorum, rollback olması konusunda epey bir organizasyonun var, yaptığın şey doğru belki hakkını savunuyorsun ama rollback olması yönünden pekte umutlu olma derim.

ApartSky demiş ki:
meraklibiber demiş ki:
sabahtan beri topic lerine bakıyorum, rollback olması konusunda epey bir organizasyonun var, yaptığın şey doğru belki hakkını savunuyorsun ama rollback olması yönünden pekte umutlu olma derim.
her geçen saat umudum azalıyor zaten, yine de birşeyler yapmak gerekir diye düşünüyorum.belki bizim durumumuz için birşeyi değiştiremeyiz ama bir baskı kurarsak yarın öbürgün daha dikkatli olurlar başkları yanmaz. genç bir arkadaşımızla konuştum az önce telefonda 'abi ygs için 1 aydır girmiyordum hiç haberim bile olmadı ki' diyor. hadi biz hatalıyız uyarıları ciddiye almadık. fakat böyle bir sürü insanda var. bu vurdumduymazlık charın/itemlerin gitmesinde de çok koyuyor.

Burda suc kesinlikle ve kesinlikle joymaxindir.
DAha önceden email yapin dedi ama email yapmassaniz charlarini calinir diye bir aciklama yapildimi?
Yaptiklari tek aciklama email koymak zorunlu olacak artik idi.
Kim nerden anlasin charinin calinacagini.
ADam gibi cikar aciklamani yaparsin, eger email koruma koymassaniz sadece id ve gizli soru ile charlarin sifreleri degistirilecektir diye.
Bunu yapmadiklarina bildirmediklerine göre joymax sucludur.
Neymis efendim, söylemislermis, charlar joymaxinmis biz hak iddaa edemez misiz.
Bütün oyunlarda bu böyledir ama hic biri sirket char benim istedigimi yaparim diye hareket etmez, chari kullanicilarin diye hareket etmek zorundadir.

TonyMontana14 demiş ki:
DAha önceden email yapin dedi ama email yapmassaniz charlarini calinir diye bir aciklama yapildimi?
ADam gibi cikar aciklamani yaparsin, eger email koruma koymassaniz sadece id ve gizli soru ile charlarin sifreleri degistirilecektir diye.
Bütün oyunlarda bu böyledir ama hic biri sirket char benim istedigimi yaparim diye hareket etmez, chari kullanicilarin diye hareket etmek zorundadir.
+1

TonyMontana14 demiş ki:
joymaxa laf atarken düşünmeden konuşmamak gerek.
adamlar sizin id ve gs nizi başkasına vermeyiniz diye uyarıyor mu? uyarıyor.
sadece id gs değil tüm bilgileriniz için uyarıyor adamlar.

burada sizin id gs nizi sizden başka kimse bilmese çalabilirler miydi?
çalamazlardı.
demek ki neymiş ? joymaxın bir hatası yokmuş. aksine adamlar çarlar çalınmasın , ticaret işi bitsin diye bu önlemi aldılar ama anlayana...

char alım/satım işine karşı atılan bu adımın bu kadar savunucusu iseniz kaldırın siteden char alım/satım bölümünü.
aksi halde komik gözüküyor bu söylemler.
çalamazlardı.
demek ki neymiş ? joymaxın bir hatası yokmuş. aksine adamlar çarlar çalınmasın , ticaret işi bitsin diye bu önlemi aldılar ama anlayana...[/quote]

Char alım/satımının önüne geçebilmek için atılmış bir adımın bu kadar savunucusu iseniz kaldırın o zaman siteden char/alım satım bölümünü.

arkadaşım ya sizde bir problem var yada kendinizi haklı görmek istediğiniz için kendi bildiklerinizi doğru kabul ediyorsunuz.
ben olaya joymax açısından bakıyorum. anlayabiliyor musun? sanmıyorum anlayabileceğini çünkü sadece kendi doğrum diyorsun başkada bir şey demiyorsunuz...

joymax açısından bakarsak adamların bir gram suçu yok.
yani adamları suçlamayı bırakın. şunu temenni edebilirsiniz.
rollback gelse iyi olur demek sizin hakkınız kişisel görüşünüz. ben buna bir şey diyemem ama yanlışları da doğru diye kabul edemem :wink1:

volkanka demiş ki:
TonyMontana14 demiş ki:

çalamazlardı.
demek ki neymiş ? joymaxın bir hatası yokmuş. aksine adamlar çarlar çalınmasın , ticaret işi bitsin diye bu önlemi aldılar ama anlayana...
Arkadasim cok bilip bilmeden konusma, öyle kimseye söylemeden sistem degistirirsen sen suclusundur.
1 gün önce gizli ve id ile sifre degimezken öbür gün degiisiyorsa ve sende bunun haberini vermiyorsan suclusundur.
Cocuk oyuncagi degil bu, Onlara ne ben istedigim kiseye id mide veririm sifremide veririm gizlimide veririm.
Onlar sistemi degistirmeden bana söylemedilerse onlar sucludur.

Asil sen anlamiyosun, bi gün böyleyken yarin sen öbür türlü yaparsan ve bunuda haber vermeden yaparsan.
Suclu sensindir. Joymax kimseye bildirmedi önceden sadece id ve gizli ile charin sifre degisecegini.

volkanka demiş ki:
arkadaşım ya sizde bir problem var yada kendinizi haklı görmek istediğiniz için kendi bildiklerinizi doğru kabul ediyorsunuz.
ben olaya joymax açısından bakıyorum. anlayabiliyor musun? sanmıyorum anlayabileceğini çünkü sadece kendi doğrum diyorsun başkada bir şey demiyorsunuz...

joymax açısından bakarsak adamların bir gram suçu yok.
yani adamları suçlamayı bırakın. şunu temenni edebilirsiniz.
rollback gelse iyi olur demek sizin hakkınız kişisel görüşünüz. ben buna bir şey diyemem ama yanlışları da doğru diye kabul edemem :wink1:
inan yanlışı doğru diye kabul etmeni beklemem zaten, ama şu iki gündür açtığım başlıkları incelersen sende görürsün, hep bir moderatör gelmiş char alımı satımı zaten yasaktı hata sizin falan die konuşuyo. e o zaman adama derler yani 'kardeşim senin moderatörü olduğu site daha düne kadar char alım satımında aracılık yapıyordu, bugün hala buna zemin konumunda, bu kadar haklı buluyorsanız char alım satışının engellenmesini char alım/satım işini kaldırın siteden bu ilanları.

@TonyMontana14
hangi haberi vermediler noticeler forum sayalarında duyurulur kendi sitesinde duyurular sizler o duyurular yapılırken kör yada sağır takliti falan mı yapıyordunuz saçma sapan bahanelerle sağa sola saldırıyorsunuz
%100 haksızsınız bunu böyle kabul edin
joymax herşeyi açık açık söyledi geldi gelecek dedi takmadınız
şimdi gelmiş sağa sola saldırıyorsunuz
yazık !!!

size müstahak güzel kardeşim. ciddi diyorum bunu. az önce bu kadar mağdur var diyordum rollback gelsin gelmesin arasındaydım. sayenizden tarafımı seçtim.

rollback gelmesin. müstahak size bu. :wink1:
haklıyla haksızı ayırt edemeyen kişilere de daha laf anlatamam kusura bakmayın.
ne anlattığımı neyden bahsettiğimi anlamak için önceki mesajlarımı inceleyin.

daha bu konuya yorum yapmıyorum.
joymaxı haksız bulanlara müstahak. kendisinin suçlu olduğunu kabul edenlere geçmiş olsun diyorum.

SirGLooMy demiş ki:
@TonyMontana14
hangi haberi vermediler noticeler forum sayalarında duyurulur kendi sitesinde duyurular sizler o duyurular yapılırken kör yada sağır takliti falan mı yapıyordunuz saçma sapan bahanelerle sağa sola saldırıyorsunuz
yazık !!!

la neyi söyledi getir bakalim ne yapmis adamlar.
Adamlarin tek söyledigi mail korumasi yapin oldu.
Yaparim yapmam onlara ne? Onlar orda ne diye duruyor. O zaman mail korumayi zorunlu yapcaklardi. Mail koruma olmadan char acilmayacakti.
Acikladilar mi mail koruma olmassa chariniz calinir diye?
GEtir bakalim nerde aciklamislar bunu?
Getir göster bakalim sadece id ve gizli soru ile charlarin sifre degisecek diye nerde aciklamislar??

Bisey tutturmussunuz gidiosunuz bos bos.

SirGLooMy demiş ki:
@TonyMontana14
yazık !!!
walla arkadaşı tanımıyorum bi yere saldırıyor mu saldırmıyor mu bilemem ama moderatörler rollback isteyen bu konuda bişeyler yapmaya çalışan her posta saldırıyor. amaç nedir anlamadım.

Yukarı Alt