binlerce kişi mağdur ama kendilerini akıllı zannettiği için mağdur. burada joymaxın bir gram suçu yok. adamlar zorla mail koruması yapın dediler içinizden dinleyenler kazandı dinlemeyenler kaybetti.

Arkadaşlar Öncelik ile çalınan charların sahiplerine geçmiş olsuun diliyorum... ama şun bilmenizi isterim RollBack gelmicektir.bunun 2 sebebi var 1 cisi Joymax 2-3 hafta önce sitede açıklama yaptı charlarınıza e-mail koruması yapın diye ;
1. E-posta doğrulama gerekmektedir

E-posta Doğrulama Sistemi önce Joymax hesabı oluşturmak üzerine isteğe bağlıydı. Ancak hesap hıesızlığından siz oyuncularımızı korumak için, E-posta doğrulama gerekmektedir.Yeni portal sitemize girmeden önce Joymax hesabınızı doğruladağınızdan emin olun.

Ve çogu kişi bu duyuruyu ya duymadılar yada işlerine gelmedi. 2 cisi [GM] VampArikel : No RollBack diyerek son noktayı koydu. ama son verdikleri kararı degiştirirler ise orasını bilemem. sizlere kanıt olarak resim verecegim inanmayanlar için..

ama bu kadar kişi magdur oldu Rollback gelirse iyi olur cogu arkadasımın charı calındı ve tek yolu Rollbackin gelmesi inş. isteginiz olur ve Joymax kararını degiştirir Rollback gelir.

aeq

rank8
işin üstünden 4-5 gün geçmiş rollback mi olur sizce? köprünün altndan çok sular geçti.

Hayta35

Bilgiliyim
volkanka demiş ki:
binlerce kişi mağdur ama kendilerini akıllı zannettiği için mağdur. burada joymaxın bir gram suçu yok. adamlar zorla mail koruması yapın dediler içinizden dinleyenler kazandı dinlemeyenler kaybetti.
Aynen katılıyorum 8 tane charım var hepsine mail koruma yapmıstım bu işden zararsız cıktım :thumbsup:

gardiyan_tr demiş ki:
değil ama bencil omuş oluyorsun
hayır bencil falan değilim
7 charım 2 gündür %50 exp kastı 103 lv oldular
3 tane nova drop var
bunlardan 1 tanesi staff
bu durum benim bencil olduğumu göstermez
bu durum charlarını kaptıranların oyunu ticaret için oynadıklarını gösterir ve charlarını satma umuduyla mail koruma yapmamış olmasını
bu bizim sorunumuz değil madem okadar cok seviyordu charını önlemini alacaktı

Benim anlamadıgım şey su peki bu arada alınan silkler düşen itemler novalar nolcak bize bu seferde bize ayıp

Bence rollback falan olmasın.

Hayta35

Bilgiliyim
gardiyan_tr demiş ki:
biz ne bilelim böyle bi yenili geliceğini
Oyunu takip etseydın biliridn Gm'ler 2 haftadır bas bas bağırıyor böyle birşey olcak diye maillerınız sabıtleyın diye :thumbsup:

Bence Bundan sonrada gelmez... Bencilik ile alakası yok o kadar küfür yedi GM ler görmüyorlar sankı o kadar globalleri bu saateden sonrada anca bi mücize ile Rollback gelir. GM ler kaç haftadır diyor bizde dedik cogu kişiye ama dinlemedi charı satamam o zaman fln dedi ee sımdı daha iyi mi oldu ? Zaten joymaxdan yeni acc alır iken kabul ettiginiz sözleşmede charların biligileri 2 ci kişilere verilmemisi ve o charların alınıp satılmazsı yasaktır.

inş olmaz :( ben 1 haftada 6 lvl kastım + sp farmı yapıodum 2çarla 200 er k sp kastım benim için çok kötü olur.

SirGLooMy demiş ki:
gardiyan_tr demiş ki:
3 tane nova drop var
bunlardan 1 tanesi staff
bu durum charlarını kaptıranların oyunu ticaret için oynadıklarını gösterir ve charlarını satma umuduyla mail koruma yapmamış olmasını

Senin 3 tane novan mı önemli yoksa binlerce kişinin oyunu bırakması mı ? daral:

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
gardiyan_tr demiş ki:
3 tane nova drop var
bunlardan 1 tanesi staff

Senin 3 tane novan mı önemli yoksa binlerce kişinin oyunu bırakması mı ? daral:
ya kim oyunu bırakıyor arkadaşım ? o çalınan çarlarında bi sahibi olucak sonuçta saçma sapan konuşma

Merhaba
Değerli Müşterimiz,
Joymax Müşteri Destek Hattından selamlar!
Mesajınızı aldık.
Sizi yeni sistemimizle alakalı bir hata olmadığı konusunda bilgilendirmek istiyoruz. Kullanıcılar artık kişisel hesap bilgilerini düzenleyebilirler ve bu sadece kullanıcı adı ile gizli soru cevabı gerektirmektedir. Hasabınızın güvenliği için Email koruması yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Desteğiniz ve sabrınız için teşekkür ederiz.
İyi günler!
*Joymax; kullanıcılarına ASLA kişisel ve hesap bilgilerini, şifrelerini, kredi kartı bilgilerini sormaz ya da ticaret teklif etmez.
*Hesap kayıplarını önlemek için kullanıcılarımıza sık sık şifre değiştirmelerini öneriyoruz.

Joymax Müşteri Desteği'ne mail attığınız için teşekkür ederiz.
Daha ayrıntılı bilgi ve destek için lütfen sitemizi ziyaret edin http://www.joymax.com/silkroad

Saygılarımızla,
Joymax Müşteri Destek Hattı

Yukarı Alt