ROLLBACK AÇIKLAMASI

Merhabalar arkadaşlar, Oyunun karışıklığının farkındayız ve aklınızdaki soru işaretlerinin. Sizler için iletişime geçtik. Şu an Kore'de Resmi bayram ( çocuk bayramı ) resmi bayram bitişi rollback durumu kesinleşecek. Şu an rollback gelecek mi gelmeyecek mi kesin değil. Yarını bekleyelim, detayları ben size ileteceğim.​

Magdur olanlar kendı saflıklarından dolayı oldu... Bence gelmesin..

Bende o kadar ıtem kırdırdım +7 ıtemlere +2 ekledım falan nolcak sımdı ? xD

@meraklibiber
joymax yönetimine mail atmanızın bir yararı olacağını düşünmüyorum
rollback gelme ihtimali cok düşük hatta hiç yok joymax yeni bir sisteme geçti ve bu sistemin duyurusu yapıldı önlem almanız istendi
2009 daki olay gibi rollback gelmicek okadar çalışmayı sorumsuz playerler için çöpe atmazlar

teşekkürler extraloob, benim rollbacklik birşeyim yok ama çalışmanız çok iyi. ben tarafsızım charım soyulsa isterdim , nova çıksa istemezdim :)

bencil düşünmeyelim o kadar kişi çarlarını kaybetti nelerin derdindesiniz bizim yerimize koyun kendinizi

destekleriniz için teşekkür ederiz. ama asıl sorun e mail koruma olayını devreye sokmalarında. mesela rollback yaptıktan sonra bu sefer belli bir süre daha tanıyacaklar ve yine email koruması isteyecekler. Ben bu oyunu hem oyun hemde ticaret olarak oynuyorum ve bu benim çok hoşuma gidiyordu. ama email koruması koyduktan sonra ticari anlamda bu iş bitmiş demektir. he diceksiniz ki ticareti burdamı yapıyosun. evet burda becerebildiğim için burda yapıyorum. velhasıl email koruması olduğu sürece benim için silkroad bitmiştir.

bana silkroad tarzında bot işleyecek şekilde bir oyun önerebilirmisiniz???

inşallah ALLAH Büyüktür gelmesi için dua ediyorum Emeklerimi çalanlara duyurulur Haram zıkkım olsun hepsi burnunuzdan gelsin Allaha havale ediyorum sizi onların hepsi alın teriyle kazandığım paramla aldım sizin gibi hırsızlık yaparak değil pis kafirler içinde Allah korkusu kalmamış insanların caldınızda noldu herşeyin bir gün hesabı sorulur hak adalet yerini bulur.

bu rolback gelmesini istemeyenler genelde çar çalanlar zaten düzgün adam için rolback çok fark etmez.

Lankers demiş ki:
bu rolback gelmesini istemeyenler genelde çar çalanlar zaten düzgün adam için rolback çok fark etmez.
ben şahsen gelmesine karşıyım charmı soymuş oluyorum ozaman ?

rollback gelmeyeceği %90 gibi belli artık. bugüne kadar gelmeyen şey artık gelmez...

Lankers demiş ki:
Senin salaklıgın kardeşm e-mail koruması yapsaydn zamanında.Joymax biraz otoriter bi şirketse RollBack YAPMAZ

Yukarı Alt