1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Rohan Online Karakterlerini Tanıyalım 5-) Half Elf


 1. os1

  os1 olduser

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  4.356
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Yarram Victoria / Australia
  a4uffc.jpg
  İnsan ve elflerin birleşimidir. Morisen yeşillikler ülkesi olarak bilinir. Ormanlar içinde yaşayan bu ırk için özgür savaşcılar benzetmesi doğru olur.Bu gizemli görünüşleri nedeni ile hiçbir zaman toplulukla tam bir ilişki kuramazlar. Onlar, seri savaşın ustalarıdır.Oyununda hızlı bir şekilde level almak için ideal bir karakterdir.Hızlı koşma skilleri vardır.Oyunun okçularıdır. Lv 50 den sonra Half Elfler yetenekleri bakımından ikiye ayrılırlar Scout ve Ranger dır. Scout(Bekçi / Güç esaslı okçular) ; Onlar daha düşmanları yerleşemeden , her yönden güçlü ok saldırıları yapabilirler. Ranger(Gözcü / Hız esaslı okçular) ; Gözcüler büyü ve okçuluğu bir arada yapma özelliğine sahip okçu ustalarıdır.Bow ve dagger kulanabilirler.

  Tavsiye edilen stat arttırımları Dex, Str ve Vit.

  Meslekleri:

  Scout


  Yay kullanıcısı. Çok sayıda aoe skilli var o yüzden solo takılmak çok kolay. PVP de mesafe varsa çok ölümcüldür seri şekilde atack yapıp rakibi kendine ulaşmadan öldürür.

  Ranger


  Crossbow kulanıcısı. Koşma skilline sahip. ( Sanırım Dash yani ) Party koşma skillinede sahip. ( Partysindekilere de Dashlatabiliyor yani galiba ) level 6 koşma skilline sahip birine karşı pvpde kimse o charı yakalayamaz kaçarken. Vur kaç sistemiyle savaşırlar. Ayrıca %7 Damage artırıcı buffıda vardır. Partylerde mobu çekmeye ve partyleri seri şekilde kastıran chardır.
   
 2. CPU

  CPU rank8

  Kayıt:
  30 Kasım 2008
  Mesajlar:
  128
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Hazır Asker
  Şehir:
  Didyma
  archer denedim ama pek te güzel değil human knight açtım onun yerine çünki okçuların canı daha az ve kendi lvlindeki moblarda kasması imkansız gibi hem az vuruyor hem canı az :D