1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Rohan Online Karakterlerini Tanıyalım 4-) Human


 1. os1

  os1 olduser

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  4.356
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Yarram Victoria / Australia
  a4uffc.jpg
  Bu class'daki oyuncular Malee Atack ve Malee Defans kullanır. Nedeni ise yakın dövüş karakterleri olduğu içindir.

  - Bu karakterdeki verilebilmesi esas alınabilecek stat türleri de şunlardır:
  Str: Vuruş gücünüzü ve Waight kapasitesini arttırır
  Vit: Hit Point ve Malee defansınızı arttırır
  Dex: Size karşı yapılan saldırırlarda miss yapmayı ve daha isabetli vuruş yapabilmeyi sağlar (Defender için daha uygun bir stat türüdür)

  - Atacker oyuncuların, belirli bir silahı yoktur. Bu nedenle atacker bir warior iki eline de silah almak için şu silah şekillerini kullanmalıdır. Bir eline "One Handed Sword" (çift tıklayarak ele alınır), diğeri ise dagger'dır (çantadan, karakter kısmındaki kalkanın koyulduğu yere sürükleyerek taşınmalıdır). Kullanabileceği silah seçenekleri sword, clup, axe kullanabilirler.

  - Kalkanlar, defender kasıcak olan karakterler için yapılmıştır. Kişisel tavsiyem olarak, ilk 50lvl'de defender olarak karakteri şekillendirmeyin. Gerek stat yada gerek skill bakımından daha sonra resetlemeye giderseniz sizin için daha iyi olacaktır.

  - Stat sistemini şu şekliyle sunmak isterim.
  *Knight olduğumuz süre içerisinde; 3str / 1vit yaparsak daha iyi olacaktır. Kasarken sürekli atack yapacağımızdan dolayı str'mizin yüksek olması bizim için daha iyi olur.
  *Defender olduğumuzda ise; 1str / 4vit / 1dex yada 2str / 4vit vermeleri iyi olacaktır. Str konusunda bişey dememe gerek yok heralde, vit defans ve hp artışı olarak belirtebilirim, agi ise size karşı yapılan vuruşların miss'lemeleri konusunda yardımcı olabilecek bir stattır.
  *Guardian olduğumuzda ise; 4str / 2vit atack yapmak ve defansif olarak orantılı bir şekilde ilerlemenizi sağlar.