1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Rohan Online Karakterlerini Tanıyalım 2-)Elf


 1. os1

  os1 olduser

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  4.356
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Yarram Victoria / Australia

  a4uffc.jpg
  Tanrı 2ci ırk olarak Elfleri yarattı.Elflerin şehirleri barbar yaratıklar tarafından işgal edildi.Elfler çok zorlandı ve geri çekildiler.Şu an Via Marea da yaşıyorlar. Elflerin büyü yetenekleri çok gelişmiştir.Parti üyelerine heal vermek üzere özelleştirilmişlerdir. Çok yönlü yapılandırılmaları nedeni ile skilleri tüm diğer ırklar için çok değerlidir.Lv 50 den sonra Elfler yetenekleri bakımından ikiye ayrılırlar Priest ve Templar dır. Priest/buffcu;Çok yönlü heal büyüleri vardır.Party üyeleri için vazgeçilmezdir.Party üyelerine yüksek düzeyde bufflar verir. Templar / Saldırı yapan büyücü ; ortak bir yanlış anlama büyücülerin atak güçlerinin zayıf olduğudur. Rohanda büyücüler güçlü atak büyülerine sahiptirler.Defansları düşüktür.Debuff atarlar.

  Meslekleri;

  Tavsiye edilen stat arttırımları Int ve MP.

  Meslekleri:

  Templar


  Buff silme skilli vardır. ( Sanırım rakibin bufflarından bazısını yada debuffları silebiliyor tam çözemedim ) Çok iyi magic saldırıları ve hasarları var. Çok sayıda buff, aoe skill ve aoe stuna sahiptir. Defi düşüktür.

  Priest


  Bütün oyunlardaki normal healerlarla aynı özeliklere sahiptir. Ayrıca pvpde de çok iyi çünkü pvpde kullandığı iyi bufflar ve skiller var.