Takımı
Galatasaray

Yapılandırmayla iligili sorunlarınızı başlık altında belirtiniz. 8)

İlerde bi warlock kasmayı düşünüyorum tavsiye edilirse..
Rehber için tşkekkürler

Red Flower acık ama attackları kapalı,Sleep açık Trap kapalı,Mag Def Debuffu acık,Vampire'ler ve stun isteğe bağlı ,2.slumber acık,Panic açık :D Warlcokda çok fazla hata var (Bence)

Aşırı hatalı bi build olmuş :) rogue /barda benzamiş dagger extreme kapalı ilginç:) daager 80 combosu kapalı o dahada ilginç gidiosun wampire touchları isteğe bağlı yaptın adam açmadı holy speel li birine debuffları nasıl işletecek onu geç dull ve blees veren basic attacklı skiller neden kapalı traplar kapalı sleep bugu nasıl yapacaksın stun neden isteğe bağlı cevaplarsan sevnirim :)

kendi fikrimi yapıyorum çok kötü bir build yapmışsın hiçbirşey yapılmaz bu buildle ayrıca bu buildide önermiyorum 108 Warrior charımla Novasız +5 LA set ile 110 Nova Daggerlı Rogue Warlock characteri 3-0 yendm bugun ^^ foto koyarım istek üzerine bi ara :) kesinlikle bugun bos bi build oldugunu anladım :)

Build mukemmel ama skill secimlerin cok kotu extrem kapali:D En onemli silahin o senin neyse Peki item olarak ne giymesini onerirsiniz?

Wrestler demiş ki:
kendi fikrimi yapıyorum çok kötü bir build yapmışsın hiçbirşey yapılmaz bu buildle ayrıca bu buildide önermiyorum 108 Warrior charımla Novasız +5 LA set ile 110 Nova Daggerlı Rogue Warlock characteri 3-0 yendm bugun ^^ foto koyarım istek üzerine bi ara :) kesinlikle bugun bos bi build oldugunu anladım :)
Oyunu yeni mi oynuyorsun:D Bu mukemmel ve cok eglenceli bir builddir.. warlock/rogue'nin seti kotu olsun npc olsun kesemeyecegi ch karakter yoktur.. eu charlarda ise sadece warrior/cleric zorlar oda holy spell oldugu icin ama yeni uptead gelecek olursa holy kalkacak o zaman gorun warlocklari ^^

Yukarı Alt