arkadaşlar 99 ff rogue bard 90 da ama sp var bilerek uplamadım şimdi sizce bardı kapatıp cleric e dönmelimiyim hangisi daha iyi sağlam ve daha iyi atack ve güçlü olur ve güzel olur sizlerinde yardımını bekliyorum ona göre devam edicem.. ?

arkadaşlar rogue 99 ff bard 90 da bardıda 99 a çekicem yoksa veya cleric e döneyimmi sizce cleric mi daha iyi bard mı ? ne dersiniz ona göre ayarlıcam ? cleric in kendine bufları oldu içni ii gibi bardında var tabi rogue char sizce ne olmalı...

90 lvl den beri dönmesi nasıl olur 50 k şuan var sp ama tabi hiç bişey onun için cleric e tabi bardı kapatınca komple 300 k larda olur toplam pre ve ticket alan biriyim bide ve sbot :D ???

pwp yapmak istiyorsan mecburen cleric yapman gerek yok benim pwp ile işim olmaz unik peşinde koşarım dersen bard daha iyi

CaSPerS demiş ki:
pwp ile işim olmuyor benim sağlam ve seri güçlü olsun yani
seri ve güçden kasıtın ne?cleric yaparsan pvp lerde ve genel combatlarda(gw fw event) işe yarar hale gelir charın.bard la pvp de filan hiç bişey yapamassın.bardda işine yarayan sadece noise ve speed var.uniqe we solo kasarken işine yarar.ama bide şu varki cleric olursan hız potu alırsın ve cleric bufflarıyla rahat rahat kasarsın.ölmeden

Takımı
Galatasaray
CaSPerS demiş ki:
pwp ile işim olmuyor benim sağlam ve seri güçlü olsun yani
mantıksız olmuş. her şey de güçlü bir build olamaz. Şuna benzemiş ; lord yarkan mı keser demon mu :mrgreen:

Yukarı Alt