~Rock & Metal Fun Club ~ Başkanı Kim olsun?

• TiN3RCi

Votes: 0 0,0%
  • ScREaM oF HaTE

Votes: 2 100,0%

• Total voters
    2
  • Poll closed .
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
~ Rock & Metal Fun Club Başkanlık Seçimi ~

- Resim Silinmiş.​

Resmi Logomuz : yayındadır.
Fahri Başkan : extraloob
Başkan : -
Rank : Rock & Metal Fun Club

Kurallar : Rock & Metal Fun Club üyesi olmak için şartlar aşağıda listelenmiştir.
1-Sitemizde 500 mesaj atmış olmak ve Aileden birisi olmak.
2-Fanatik Rocker olmak.
3-Rock & Metal hakkında bilgili olmak.
4-Rock & Metal Fun gündemini takip etmek görselleri videoları vb. bilgileri sıcak sıcak sitemize koymak.
5-Referansınız Grup Başkanı olmalı ve Grup Başkanı tarafından kabul edilmeniz gerekecek.

Rock & Metal Fun Club Hakları :
Rock & Metal Fun Club bölümünde topic kilitleme hakkınız var ileriki zamanlarda topic editleme hakkınız sabit topic yapma anket açma haklarınız olacak açılış topic kilitleme :wink1:

Grup Başkanı Seçimi :
Bir Aileleysek bu başkanı kendiniz seçeceksiniz biribirini yemeden güzelce başkanımız budur diyeceksiniz bende açılışı yapacağım başkana teslim edeceğim herşeyi her 3 ayda bir başkan değişimi yapılacaktır.

Başkan adayları;
1~ TiN3RCi
2~ ScREaM oF HaTE
3~

Saygılar,
~extraloob.com Yönetimi
exl2014-logo1.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben adayım pek paylaşım yapmamıştım ama başkan olursam günde en az 5 video 2 şarkı sözü koyarım :wink1:

ben de aday olmak ıstıyorum konuyla ılgılı duyuru bolumundekı topıce de yazmıstım ılglenırsenız teskkur ederım :muck: fan club bolumnde ıstenen gıtar bass tabları verebılcegıme dair bır topıc ve sentenced grubunu da tanıtan bır topıc acmıstım calısmalarım hızla devam edıcek..

ScREaM oF HaTE demiş ki:
ben de aday olmak ıstıyorum konuyla ılgılı duyuru bolumundekı topıce de yazmıstım ılglenırsenız teskkur ederım :muck: fan club bolumnde ıstenen gıtar bass tabları verebılcegıme dair bır topıc ve sentenced grubunu da tanıtan bır topıc acmıstım calısmalarım hızla devam edıcek..
added

ScREaM oF HaTE demiş ki:
LoneLyWaLker demiş ki:
Önerim saxfax dır.Post feLan hikaye... Ondan daha fazLa metaL biLgisi oLanı gösteremezsiniz...
hangı alanda bılgılı? kultur ve grup alt yapıları mı yoksa muzıkalıte ve sanatsal bakıs acısı mı?
GıcıkLık oLsun diye.. dinLemediği grubun tartışmasına girmeyecek kadar biLgiLi meseLa...

LoneLyWaLker demiş ki:
ScREaM oF HaTE demiş ki:
LoneLyWaLker demiş ki:
Önerim saxfax dır.Post feLan hikaye... Ondan daha fazLa metaL biLgisi oLanı gösteremezsiniz...
hangı alanda bılgılı? kultur ve grup alt yapıları mı yoksa muzıkalıte ve sanatsal bakıs acısı mı?
GıcıkLık oLsun diye.. dinLemediği grubun tartışmasına girmeyecek kadar biLgiLi meseLa...
eger burda soad'la ılgılı yaptıgımız tartısmadan dolayı dem vuruyorsan kardesım ben soad'la ılgılı yeterınce bılgıye sahıbım bu yuzden oyle bır tartısmaya gırdım ve amacımı da sen cok ıyı anladın soad'ı savunmak degıl yanlıs fıkır edınılmesınden kacınmasını onermektı gayem..

Gayen türkLere.. küfür eden grubu dinLetmetki yani ..:S
Ö.m den devam edeLim..

Sadece saxfaxı önermek istedim..Ama kendisinin isteyeceğini sanmıyorum..
Tek diLeğim iletisinde sağLam bir metaL şarkı dinLiyor gözüken arkada kenan doğuLu izeL feLan gibi şeyLeri dinLeyen biri oLmasın...

LoneLyWaLker demiş ki:
Gayen türkLere.. küfür eden grubu dinLetmetki yani ..:S
Ö.m den devam edeLim..

Sadece saxfaxı önermek istedim..Ama kendisinin isteyeceğini sanmıyorum..
Tek diLeğim iletisinde sağLam bir metaL şarkı dinLiyor gözüken arkada kenan doğuLu izeL feLan gibi şeyLeri dinLeyen biri oLmasın...
soad konusunu ılgılı topıcte kapattık kardesım yenıden gerılım olsun ıstemıyorum senın de ıstemedıgını cok ıyı bılıyorum :wink1: ve benı cok ıyı anladıgını gayemın de dedıgın sey olmadıgını bılıyorsun kardesım :wink1: evet aynen dedıgın gıbı bende boyle bı fan club baskanının saglam bır metalcı gıbı gorunupte arkadan ajdar,mustafa sandal dinlemesini istemem yine de secimlerin adil olacagına ınanıyorum :curtain:

burası GErgin biraz :D Bende katılmak ısterdım ama sıteyle ılgınemıyorum o yuzden katılamıycam galiba ama gruplar hakkımda bİgim var..

LoneLyWaLker demiş ki:
scream seçiLmiş sanırım.Biraz iLgiLeniLirse ^^
Ha bu arada fun cLuba aLırmısın (:
başkan mı seçilmişim hiç haberim yok doğrusu :? gruptasındır zaten kardeşim kontorl panelinden ayarını yapma yeterli;sözlük yazarı görünüyordur

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt