ben 4 5 yıldır rock 2 3 yıldır pank we metel diniliyorum bu fan sayfasını yeni gördüm we üye olmak istiyorum en cok sewdiglm sarkı metallıca so_what dır metel olrak rock ise demr demirkandan hayyam gelip kral olsadır . benide üye yaprsınız cok sewinrim not :gecen yaz izmr foca daki rock fest e giddim :F kısmet olurs ayazında ist dayım

halit17 demiş ki:
ben 4 5 yıldır rock 2 3 yıldır pank we metel diniliyorum bu fan sayfasını yeni gördüm we üye olmak istiyorum en cok sewdiglm sarkı metallıca so_what dır metel olrak rock ise demr demirkandan hayyam gelip kral olsadır . benide üye yaprsınız cok sewinrim not :gecen yaz izmr foca daki rock fest e giddim :F kısmet olurs ayazında ist dayım
Tamamdır. :muck:

Canova

benide fan club a alırsanız sevinirim. yaklaşık 2 yıldan fazladır rock metel dinliyorum. MetallicA 4ever :headbang: en sevdiğim şarkıları Enter sandman, orion, battery, blacked, so what ve sad but true. Metallica dan sonra rock olarak Şebnem Ferah dinliyorum. bu sonisphare istanbul konserine gidicektim. ama para bulamadığım için gidemedim bulduğumda da çoktan biletler bitmişti daral:

canova23 demiş ki:
benide fan club a alırsanız sevinirim. yaklaşık 2 yıldan fazladır rock metel dinliyorum. MetallicA 4ever :headbang: en sevdiğim şarkıları Enter sandman, orion, battery, blacked, so what ve sad but true. Metallica dan sonra rock olarak Şebnem Ferah dinliyorum. bu sonisphare istanbul konserine gidicektim. ama para bulamadığım için gidemedim bulduğumda da çoktan biletler bitmişti daral:
Hoşgeldin.

NiGHTMaRe

Aileden
bilgi amaçlı birşey sorcam.Netten felan arştırdım ama bir bilgiye varamadım.Slipknot veye guns n' roses yakınlarda istanbula geliyor mu?

Limanerg demiş ki:
bilgi amaçlı birşey sorcam.Netten felan arştırdım ama bir bilgiye varamadım.Slipknot veye guns n' roses yakınlarda istanbula geliyor mu?
Nette arayıpta bulamadıysan benim de ekstradan bir bilgim yok dostum. Zaten Guns n' roses epey badire atlattı Chinese democracy'i çıkarana kadar.En fazla Amerika'da turneye çıkarlar diye tahmin ediyorum.

NiGHTMaRe

Aileden
NighTwaLkeR demiş ki:
Limanerg demiş ki:
Nette arayıpta bulamadıysan benim de ekstradan bir bilgim yok dostum. Zaten Guns n' roses epey badire atlattı Chinese democracy'i çıkarana kadar.En fazla Amerika'da turneye çıkarlar diye tahmin ediyorum.
duyduklarıma göre axl rose avukatına olan borcu yüzünden hapse girmiş.Böyle bir şey varsa imkansız zati.Slipknot'un da basscısı paul gray girdiği uyuştrucu komasında ölü bulunmuş.Yani bu aralar çok zor

11 Yaşından Beri Rock Dinliyorum Şuan 17 Yaşımdayım. Black Sabbath,Iron Maiden,AC/DC,Scorpions,Aerosmith,Sex Pistols,The Eagles,Disturbed ve Tabiki Metallica Dinliyorum. En son 2008 de Metallica'nın Konserine gittim istanbuldaki. Uygun Görülürsem Grubunuza Katılmak İstiyorum :kalp:

PwneD demiş ki:
11 Yaşından Beri Rock Dinliyorum Şuan 17 Yaşımdayım. Black Sabbath,Iron Maiden,AC/DC,Scorpions,Aerosmith,Sex Pistols,The Eagles,Disturbed ve Tabiki Metallica Dinliyorum. En son 2008 de Metallica'nın Konserine gittim istanbuldaki. Uygun Görülürsem Grubunuza Katılmak İstiyorum :kalp:
Aramıza hoşgeldin :muck:

NighTwaLkeR demiş ki:
PwneD demiş ki:
Aramıza hoşgeldin :muck:
Teşekkürler Dostum :kalp:

Takımı
Galatasaray
2-2.5 senedir metal dinliyorum. Slayer-megadeth-metallica dinlerim. Metallicanın master of puppets albümü favorim. death magneticden nefret ederim :P Hazirandaki sonisphere 'a pazar günü tek biletim vardı ve gittim.Umarım gruba katılabilirim.

Black Sabbath, İron Maiden ve Metallica'nın Diskografileri var günün 14 saatini metal dinleyerek geçiriyorum.Herbirinin hayat hikayeleri ezberimde. Uygunmuyum?

Takdir edersiniz ki amacım insanları sınamak değil,en azından grubumuzu biracık daha elit hale getirmek.Bu yüzden kısacıkta olsa burada kendinizi tanıtacak bir metin yazarsanız gruba girmemeniz için hiç bir sebep yok.Hepiniz ayrı ayrı hoşgeldiniz. :muck:

Ad Soyad: Zafer Aysu
Memleket:İzmir
Lise:Kiraz Ç.P.L

rock ve metal fanı olduguma inanıyorum. kendimce icimde bir cosku var xD
rock şarkıyı ileri sekilde severim queen gibi linkin park gibi - children of bodom gibi ünlüleri takip ederim
harbiciyim love rock & metallllllllllllllll

Yukarı Alt