Rock-Metal fan club üyesi olan ya da olmak isteyen arkadaşlarımın dikkatine;
Uzunca bir süredir grubun başkanı olduğumdan haberim yoktu.oylamalara katılmıştım ancak sonuç bildirilmediğinden sabit topiclerden bir tanesinde yazdığı üzere LonelyWalker arkadaşımın grubun başkanı olduğu sanıyordum.Ancak bügun moderatör arkadaşım Lithiumun beni bilgilendirmesi üzerine çalışmalarıma başlamak istiyorum.Öncelikle grubumuza ayırılmış olan sayfanın düzgünleştirilip güzelleşmesiyle ilgilenmek istiyorum bu nedenle üye olsun olmasın tüm ilgili arkdaşlarımdan;dinledikleri,sevdikleri gruplarla ilgili göz zevkine hitab eden bilgilendirici başlıklar açmalarını,bunları tanımak için de üyelerimizden bol bol yorum yapmalarını rica ediyorum.Rock-Metal fan club'a üye olmak isteyen arkadaşlarıma da müjdeli bir haberim var;postunuzun 500 olmasına gerek yok ancak iyi bir metal veya rock dinleyicisi olduğunuzu kanıtlamanız ve bölüm altında aktif olmanızı rica ediyorum.Saygılarımla..Rock-Metal Fan Club Başkanlığı...

Üye olmak isteyen arkadaşlarım;çok uzunca bir süre önce bu başlığı açmıştım bilgilenmeniz adına.Ancak hiç biriniz zahmet edipte bakmadığınız için eski topicler altında üye olma isteklerinizi söylediniz,bu nedenle ben de ilgili olamadım.RİCA EDİYORUM DOSTLARIM;ÜYE OLMAK İSTİYORSANIZ KENDİNİZİ TANITAN,GERÇEKTEN ROCK VEYA METAL FANI OLDUĞUNU KANITLAYACAK BİR TOPİC AÇARSANIZ BAŞVURULARINIZA CEVAP VERECEĞİM. :!:

Ayrıca Üye olmayı bilmeyen arkadaşlarım için söylüyorum;KULLANICI KONTROL PANELİ/(SOL ÜSTTE)KULLANICI GRUPLARI/ROCK&METAL FAN CLUB SEÇİP GÖNDER DİYORSUNUZ :arrow:

Arkadaşlar kısacık olan açıklamamı okuma zahmetine dahil olursanız,üye olmanız için neler yapmanız gerektiğini çok iyi anlayabileceksiniz.Ben tekrar izah edeyim;Üye olmak adına post kısıtlamamız yoktur,ancak gerçekten Rock veya Metal fanı olduğunuzu kanıtlayacak bir özel mesaj atarsanız,ya da bölüm altında kendinizi tanıtırsanız isteklere cevap vereceğim..

Kobe demiş ki:
bölümü biraz düzenlemeliyiz
Başlık silme gibi bir yetkim yok malesef o yüzden aklımdaki düzenlemeleri yapamıyorum.Ancak ilk attığım mesajda yazdıklarımı sen de dikkatlice okursan;sevdiğiniz gruplarla ilgili tanıtıcı topicler hazırlamanızı bu şekilde bilgi paylaşımı olabileceğini belirttim,ancak öyle düzelecek bu alan.Bu arada rütbeni ayarladım :wink1:

ScREaM oF HaTE demiş ki:
Kobe demiş ki:
bölümü biraz düzenlemeliyiz
Başlık silme gibi bir yetkim yok malesef o yüzden aklımdaki düzenlemeleri yapamıyorum.Ancak ilk attığım mesajda yazdıklarımı sen de dikkatlice okursan;sevdiğiniz gruplarla ilgili tanıtıcı topicler hazırlamanızı bu şekilde bilgi paylaşımı olabileceğini belirttim,ancak öyle düzelecek bu alan.Bu arada rütbeni ayarladım :wink1:
çalışmalara başlıyacağım bayram tatili de geliyor kafamda birkaç düşünce var
rütbe için sağol :muck:

ScREaM oF HaTE demiş ki:
Rock-Metal fan club üyesi olan ya da olmak isteyen arkadaşlarımın dikkatine;
Uzunca bir süredir grubun başkanı olduğumdan haberim yoktu.oylamalara katılmıştım ancak sonuç bildirilmediğinden sabit topiclerden bir tanesinde yazdığı üzere LonelyWalker arkadaşımın grubun başkanı olduğu sanıyordum.Ancak bügun moderatör arkadaşım Lithiumun beni bilgilendirmesi üzerine çalışmalarıma başlamak istiyorum.Öncelikle grubumuza ayırılmış olan sayfanın düzgünleştirilip güzelleşmesiyle ilgilenmek istiyorum bu nedenle üye olsun olmasın tüm ilgili arkdaşlarımdan;dinledikleri,sevdikleri gruplarla ilgili göz zevkine hitab eden bilgilendirici başlıklar açmalarını,bunları tanımak için de üyelerimizden bol bol yorum yapmalarını rica ediyorum.Rock-Metal fan club'a üye olmak isteyen arkadaşlarıma da müjdeli bir haberim var;postunuzun 500 olmasına gerek yok ancak iyi bir metal veya rock dinleyicisi olduğunuzu kanıtlamanız ve bölüm altında aktif olmanızı rica ediyorum.Saygılarımla..Rock-Metal Fan Club Başkanlığı...
üye olmak isteyen arkadaşlarımız burda belirtilenleri yaparsanız kulübümüz için en iyisi olur

ScREaM oF HaTE demiş ki:
Arkadaşlar kısacık olan açıklamamı okuma zahmetine dahil olursanız,üye olmanız için neler yapmanız gerektiğini çok iyi anlayabileceksiniz.Ben tekrar izah edeyim;Üye olmak adına post kısıtlamamız yoktur,ancak gerçekten Rock veya Metal fanı olduğunuzu kanıtlayacak bir özel mesaj atarsanız,ya da bölüm altında kendinizi tanıtırsanız isteklere cevap vereceğim..
Nasil Rock fanatigi oldugumu kanitlayabilirm ki ? :roll:

TooSexy demiş ki:
ScREaM oF HaTE demiş ki:
Nasil Rock fanatigi oldugumu kanitlayabilirm ki ? :roll:
Dinlediğin grupları,sevdiğin parçalarını anlatabilirsin,Rock veya Metal müziğin senin için ne ifade ettiğini söyleyebilirsin..

scream bişi sormak istiyorum.Ben bi msjı nasıl sabitleyebilirim???Moderatör panelinde silmek kilitlemek falan hepsi var ama sabitlemek yok.Nasıl sabitlicem???

To_Danger demiş ki:
Ben üye olmak istiyorum
büyük bir avril hayranıyorum
Avril bana göre bir rock'Çı değil bir pop şarkıcısıdır.Gerçekten bir rock&metal sever olduğunu bana kanıtlayabilirsen başlık altında neden aramıza katılmayasın ki dostum..

NighTwaLkeR demiş ki:
To_Danger demiş ki:
Ben üye olmak istiyorum
büyük bir avril hayranıyorum
Avril bana göre bir rock'Çı değil bir pop şarkıcısıdır.Gerçekten bir rock&metal sever olduğunu bana kanıtlayabilirsen başlık altında neden aramıza katılmayasın ki dostum..
Bende aynı fikirdeyim nightwalkerla

Rap şarkılarını dinleyerek sıkılmaktan ve şarkılara anlam verememekten rock şarkıylarıyla rap şarkılarını eşleştirip anlam vermeye çalışınca Rock daha güzel ve hoşuma gitti.. Hiç yoktan bir çok sanatçısı ve beğendiğim müzikler var.. Club'e girmek istiyorum ama Club e üye olacağım ama Rap fub club üyesi olarak gözükmek istemiyorum.. Rock4ever

Yukarı Alt