Burada şunu paylaşmak istedim Acaba Roc ve Medusa arasındaki farklar neler??

1.Hp Farkı

Roc: 1.400.000.000 Hp 1.5 milyar yani
Medusa: 183.000.000 Hp 183 milyon yani

2.Büyüklük Farkı

Roc: 15m kanat + 30m vücut
Medusa: 17-18m vücut + 2-3m kuyruk

3.Event Saati Farkı

Roc: Sadece Çarşamba günleri belli saatler arasında
Medusa: Her gün çıkıyor.Gate belli zaman(10dk) açık kalıor.

4.Event İçeriği Farkı

Medusa: Bunu zaten bilioruz ama yineleyelim hani bir kaç floor ve 5-6 tane unique var ve de Medusa elite filan çıkarmıyor.

Roc: Burda gateden ışınlnıyosunuz ve seal of stoneler var onlardan kesiorsunuz element mobları var onları kesiorsunuz bir de Devil Shaitan dediğim uniqueyi kesiorsunuz.Ayrıca bunlar kesildikten snra ROC dediğimiz kuş gelir.Roc yan mob çıkartır yani Wing Tribe Duke dediğimiz moblar çıkar bir çıkarışta herhalde bi 30-35 tane çıkarıyor kesin bilmiorum.

5.Attack Farkı

Medusa: Bu unique bana göre magical gücü yüksek olan bi unique yani mag. attack yüksek ayrıca bir skilivardır sizi dondurur taş kesilirsiniz ve canınızdan bi mebla azalır bu süre zarfında siz hiçbir şey yapamazsınız pot bile basamazsınız.

Roc: Bu uniquenin de bence mag ve phy si yai ikisi birden Medusa'ya oranla çok daha kuvvetli ayrıca şu var Roc "zerk"e bağlanıor. Roc ve zerk... Evet zerk bildiğin zerk.. Ben şunu gözlemledim bi yazı yazıor "Roc will be Berserker mode in 10 minutes" diyor 10 dakka içersinde de zerke bağlıyor bildiğin canavar kıpkırmızı oluyor ya ...

6.Alınan Zevk Farkı

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama bana göre Medusa eğlencelidir ama mobları bulunca .. Abi çok uzun yha yürü yürü bitmyor bu dikkatimi çekti.Ama Roc öyle mi
1-2 dakka bekle çıksın moblar kes yani bulması kolay..

7.Kesilme Süresi Farkı

Medusa: Gün içersinde kesildiğini serverlara göre 1-1.5 saate filan kesilebiior ama tam bilmiyorum ama kesilior yani..

Roc: Ben şu ana kdar kesen göremedim hatta %25 hpsini bile alamıolar yha o derece... Bi elite çıkarıor o ne abi kes kesebilirsen muhafız gibi dokunanlara çullanıo bi de hepsi birden yha

YUKARIDA SOHBET TARZINDA YAZMAYI TERCİH ETTİM UMARIM DOĞRUSUNU YAPMIŞTIRIM.ŞİMDİDEN TEŞŞEKKÜR EDİOYORUM.

SON OLARAK SİZDEN KONYA UYGUN OLARAK ROC VE MEDUSA RESİMLERİ EKLEMENİZİ İSTİCEM.KONUYA KOYMAK İÇİN...(RESİM + LİNK KOYARSANIZ SEVİNİRİM.)

AYRICA KATKILARINIZ VE DÜZELTMELERİİZ İÇİN DE AYRICA MİNNETLERİMİ SUNARIM.

Yukarı Alt