- Resim Silinmiş.

İlk önce "Village Chief Bukra" adlı NPC'den görevi alıyoruz daha sona "Slave Jabur" adlı NPC'ye gidip görevi veriyoruz.

- Resim Silinmiş.

Mor alanda 1 tane "Black Eagle Commender" kesiyoruz ardından Sarı alanda 1 tane "Paedars Scout" kesiyoruz.

Görev tamam. Göreve aldığımız yere(Village Chief Bukra) gidiyoruz.

Bu Görevin Özellikleri:
Wing 78/80 5 tane Görev Cıkartıyoruz
Wing 85/87 7 tane Görev Düşürüyoruz
Düşürdükden sonra Vermeye gidiyoruz

Sonra Tekrar Village Chief Bukradan görev alıyoruz ve İşaretli Noktalara gidiyoruz oradaki Guardinleri kesiyoruz.(Sırası Önemli Değil)

- Resim Silinmiş.

Görevimiz Tamamdır.Görev bitiminde bize 4 tane item veriyor.İtemlerin 3'ünün ne işe yaradığını bilmiyorum ama 1. itemi Roc için scroll çıktığı yerde basıyoruz..

Spyware'e teşekkürler :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok farklı bir tasarım olmuş çok teşekkürler sabitlenmiştir :muck: :kalp:

1-2 sorum olcak

1. si Roc dediğiniz yer neresi zaten karlı bölgeden kolayca ışınlanıp roc mountain e gidiyoruz bi de oranın içinde ayri bir roc mu var
2. si ise benim oyun içinde " H " harfine basıp ordan görevlere baktığım yerde roc yazan yerde görevler gözükmüyor yukarda söylediğiniz görev düşme olayı olunca mı açılıyor bu görevler kısa bir açıklama pls

mani demiş ki:
1-2 sorum olcak

1. si Roc dediğiniz yer neresi zaten karlı bölgeden kolayca ışınlanıp roc mountain e gidiyoruz bi de oranın içinde ayri bir roc mu var
2. si ise benim oyun içinde " H " harfine basıp ordan görevlere baktığım yerde roc yazan yerde görevler gözükmüyor yukarda söylediğiniz görev düşme olayı olunca mı açılıyor bu görevler kısa bir açıklama pls
Roc Bir unique ismidir. Roc Mountain ile alakası yoktur. Rocun doğduğu yere gitmesini anlatıyor. :P

Yukarı Alt