1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Robinho'ya Q7 taktiği


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  Robinho'ya Q7 taktiği
  Beşiktaş, Brezilyalı yıldızdan vazgeçtiğini açıkladı. Ancak Siyah-Beyazlılar'ın Quaresma transferinde olduğu gibi Sambacı ve kulübü M.City'e rest çekerek, işi bitirmeye çalıştığı öğrenildi.

  [​IMG]

  Ricardo Quaresma ve Jose Mari Gutierrez’i renklerine bağlayarak, transferde tüm dünyanın dikkatlerini üzerine çeken Siyah-Beyazlı Yönetim’in, Robinho konusunda da ince bir taktik uyguladığı bildirildi. Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Brezilyalı futbolcu için şu anda herhangi bir girişimleri olmadığını açıklayıp, “Yazılı ve görsel medyada Robinho konusunda çeşitli haberler yer almaktadır. Müteaddit defalar resmi internet sitemizden bu oyuncunun transferi konusunda artık bir girişimimizin olmadığını açıklamış olmamıza rağmen benzer haberlerin çıkması üzerine, bu oyuncunun gündemimizden düştüğünü bir kez daha kamuoyunun bilgisine sunarım” ifadesini kullandı. Ancak işin aslının öyle olmadığı öğrenildi. Beşiktaş’ın tıpkı Quaresma transferinde olduğu gibi aşırı isteklerde bulunan hem Robinho hem de kulübü Manchester City’e vazgeçmiş imajı vermeye çalıştıkları belirtildi.

  Başkan Demirören’in rüyası...

  Rest çekerek, blöf yapan Siyah-Beyazlılar, karşı tarafın reaksiyonuna göre yeni bir girişimde bulunacakları kaydedildi. Kara Kartal, Portekizli süperstarın transferinden vazgeçtiklerini açıkladıktan bir hafta sonra işi bitirip, resmi imzayı attırmıştı. Beşiktaş eğer Q7’de uyguladığı taktik tutarsa, Başkan Demirören’in rüyası olan Robinho transferini gerçekleştirip, 3. dünya yıldızını İnönü’ye getirmeyi hedefliyor.​