1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Robinho'ya kötü istihbarat!


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  Robinho'ya kötü istihbarat!
  Beşiktaş'ın gündeminden düşmeyen Brezilyalı'nın Türkiye ile ilgili bilgileri Galatasaray'da sorun üzerine sorun yaşatan Elano ve Jo'dan aldığı ortaya çıktı.

  [​IMG]

  Beşiktaş’ta hem yönetimin hem de taraftarların aşkı haline gelen Robinho’nin transfer defteri kapanmak bilmiyor... Kara Kartal’ın kurmayları her ne kadar Q7 taktiği yapıp, “Anlaşamıyoruz ve o nedenle de işi askıya alıyoruz” açıklamaları yapsa da Brezilyalı ile temasların gizliden gizliye sürdürüldüğü de bir gerçek. Tüm bu gelişmeler yaşanırken İngiltere defterini kapatıp ülkesine dönmenin hazırlıkları içinde olan Robinho’nun Beşiktaş’a ‘evet’ dememesinin altında yatan sebep de su yüzüne çıktı. Edinilen bilgiye göre Sambacı, Türkiye ve Beşiktaş ile ilgili bilgileri ülkemizdeki sicili hiç de parlak olmayan iki isimden almış!

  Skandal adamlara sormuş!

  Galatasaray’da futbolundan çok özel hayatıyla gündeme gelen Jo ve milli takımdan arkadaşı Elano ile görüşüp, “Sakın Türkiye’ye gitme” yanıtını alan Robinho’nun kararında bu ‘yakın’ temasın önemli rol oynadığı öğrenildi.​