Delirtmeyin beni ya 8 yaşında veledlerin ko'la israilin ilişkisi var die video koydu bütün mallarda inandı şunlara inanlar hâlâ bu ülkede yaşadıkca ilerlemez birader bu ülke wallahide billahide ilerlemez...

Sonuçta oynadığnı oyunun kurucalırına bi bak.
Penonlarda camiyi buza bürümüşler.
Adamlar kendi dinlerinin de reklamını yapıyor. Bunu anlamadı isen.
Stafın vuruşlarındada var o şekil bakarsan görürsün.

Bazı arkadaşlar diyorki oyun içinde ordada yıldız var şurdada yıldız var ne biliosunuzki hepsinin İsrail bayrağı üzerine olmadığını.Ayrıca Maxtech adlı arkadaş bu ülke böle mallar yüzünden ilerlemez diyor sen daha 2 yıldan beri süren kendi ülkenin içindeki ergenekon davasının ne olduğunu bile bilmiyorsun..

Bence de doğru Sronun sahibi Koreli ya da Taiwan lı olması lazım.Ama yahudi şeklinin orada işi ne acaba??Knıght olabilir.Sanırım üreticisi Amerikaydı.

Knıght hiç oynamadım 1 lwl bile charım yok o yüzden üreticisini yanlış bilio olabilirim.Ama videolarını gördüm.

black23 demiş ki:
Sonuçta oynadığnı oyunun kurucalırına bi bak.
Penonlarda camiyi buza bürümüşler.
Adamlar kendi dinlerinin de reklamını yapıyor. Bunu anlamadı isen.
Stafın vuruşlarındada var o şekil bakarsan görürsün.
Bu dediklerinin hiç biri sonuç belirtmiyor.Başka yerdede olması bunun israil bayrağındaki işaret olmadığını göstermez.biraz daha kapsamlı bilgiler istiyoruz.

talip123 demiş ki:
Bazı arkadaşlar diyorki oyun içinde ordada yıldız var şurdada yıldız var ne biliosunuzki hepsinin İsrail bayrağı üzerine olmadığını.Ayrıca Maxtech adlı arkadaş bu ülke böle mallar yüzünden ilerlemez diyor sen daha 2 yıldan beri süren kendi ülkenin içindeki ergenekon davasının ne olduğunu bile bilmiyorsun..
bravo arkadasım guzel ve net bi cevap olmus

konu hakkında israil bayragi dir diye bisey dememis arkadas benziyor gibi bir ifade var kendı yorumudur ben katılırım sen katılmassin hakaret boyutuna tasımaya gerek yok Sadece konu hit alsın diye ugrasan bi kac arkdas var burada onları da es gecmek lazım artık

Savasahayir demiş ki:
Bence de doğru Sronun sahibi Koreli ya da Taiwan lı olması lazım.Ama yahudi şeklinin orada işi ne acaba??Knıght olabilir.Sanırım üreticisi Amerikaydı.

Knıght hiç oynamadım 1 lwl bile charım yok o yüzden üreticisini yanlış bilio olabilirim.Ama videolarını gördüm.
Dolar da Amerikan parasi ama ustunde bir cok Illuminati isareti ve yazıları var

AMERİKANINDA İSRAİLİNDE RUSYANINDA TOPUNA +9 SOSUN GLAVİE ....................

hepsi serefsiz dünyanın içine ediyolar dün ya +11 ise bi itler +12 ye zorlayacaklarına itemi yakıp yok ediyolar

Takımı
Besiktas
Che Guevara demiş ki:
bi tarafımla gülmekteyim

Barbaros hayrettin paşanın sancağı o da mı yahudi yandaşı

Yanılmıyorsam ortadaki pergel :?: sağ el resmi ve 6 kenarlı yıldız o zaman barbaros paşada masondu

Mopneet

şu kıcı kırık oyunda bunların olması sizi cok ilgilendirebilir ama bu oyun küresel bir oyundur bütün insanların düşünceleri farklıdır sen israile küfür edersin başkası etmez düşünce birliğine varmak zor ben bir yorum yapmayacağım cünkü okullar acılmadan bu meretten kurtuldum cok şükür ama yazın başlayacağım :twisted:

barbaros hayrettin paşa yahudidir :) gerçek adıda barboros değildir , osmanlı adına savaştıktan ve başarılı olduktan sonra o dönemin deniz kuvvetleri bakanı haline getirilmiş ve barbaros ünvanı verilmiştir.
aynı zamanda Silkroad ve bunun gibi onlarca oyunun sahipleride yahudidir.Silk almaya devam.

Bu Oyunda Hristiyan ırkı vardır. Tüm wizardların attacklarında işareti çıkar.
Ama İslam ırkıda gelecektir. Yane israilin bunla alakası yok dinle alakalı.

Yukarı Alt