Arkadaşlar bard/celric,wizard/celric,warrior celric çarlarım var şuan 80 lvl ler ama çok yakında 100 lvl olacaklar. Bu yapılandırmalar için robe mi light armormu giydirmekte kararsızım.Robe ve light armorun artıları ve eksileriyle hangisi daha faydalı olur. Yardımlarınızı bekliyorum...

The47

Bilgiliyim
warrior'a robe giydirirsen nuker katili olursun, glavier blader'larda çok zorlanmazsın ancak diger warriorların dengesiz 3 critine yatabilirsin. Denendi :)

bard saten noıse hız tambur fln clerıcde dıvısıon blees o nedenle :Robe

Wiz charların icin Light armor daha iyi olur psy deflerinin artması acısından.Warriora qelicek olursak onuda Robe yapablirsen cok iyi olur. Hem hız bakımından.Hemde wizlere karsı aldıqın dmq.'ler düsecektir.

Warrior-clericde Robe denedim gerçekden iğrenç phy. def. rezil oluyor daha önceden pert ettiğim strler beni yatırıodu tek fark azcık hızlı koşuosun ve dielim wizz in tekinden 15k mı yiyodun aha 10k yiyosun bu.Bard-Cleric dersen yaw char. zaten hızlı olucak ve int olucak phy defans önemli bence light armor ol. =)

Bard/Cleric = Light Armor
Wizard/Cleric = Kesinlikle Light Armor
Warrior/Cleric = Eğer iyi setin olursa Heavy Armor, yoksa Light Armor

Light armor kesinliklikle. Bir de yan skil olarak clericsen clerice geçtiğin zaman defans tavan yapıyor. Böylece clericcen int olmana rağmen warrior kadar phy defansa sahip olabilirsin.

Yukarı Alt