Herkese merhaba arkadaşlar. uzun süredir ailevi ve maddi nedenlerden dolayı internette pek takılamıyorum. ama sıkıntılarım şu günlerde azaldı. ve bende tekrar yeniden yeni şeklim ve tasarımım ile aranıza dönme kararı aldım.
Sjsroda beni çoğu kişi DarkGoblin ile tanıdı .. Sonra Ro0m .. yaklaşık 2 ay kadar önce darkgoblin'i sattım .. ve yeni char açmıştım Ro0m .. buda 1 ay once BANNED oldu. bende oyunu bıraktım.. şöyle sitede gezerken eski resimlere baktıkca içim gidiyor. bende Room (kerem) olarak sizlere sormak istedim.. beni bile biliyor. bilmeyen arkadaşlarda bilenlere sorsunlar. tekrar char açmayı düşünüyorum. ama eski sevgi saygı ve dürüstlük ortamını eski arkadaşlarımı bulabilirmiyim diye tereddütteyim..

Arkadaşlarım ORDAMISINIZ? :kalp: :muck:
Saygılar..​

Prisoners demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
@Milano
Hacım sen New IP değilmiydin ^^
Ben onu eski ip'e çektim :twisted: :twisted: :twisted:

Kerem sana gelince eski ip'e gel bro :) bu servere sen lazımsın açarsın guildini doluşuruz.Ama yeni ip diyorsan orada hayat yok :think: zor giriyor lag vs vs .. :wink1:
yeni ipte lag yoq hayat yoq derken kendi adına konuş :D

Takımı
Besiktas
Kerem Uzun Zamandan Beri Arkadaşız.Hatta Kardeşiz Diyelim.Eğer Sana Zarar Veriyorsa Hiç Başlama.Ama Diyorsanki O Kadar Etkilemez, Come Sunworld Sro..Herdaim Yanındayım Kardeşim..

Yukarı Alt