Arkadaşlar oyunu indirdim rarlardan çıkarttım setup ı açtım sonra oyunu açınca hata veriyo resimler aşşağıda lütfen yardım edin nerde hata yapmışım
aşağıda rarlar var
- Resim Silinmiş.

bu resimden rarları çıkarttım ve setup ı açtım kendi kendine kurdu oyunu açınca hata veriyo yardım edermisiniz

arkadaşlar hata aşşağıdaki resimde
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
rarların hepsi tam indi kontrol ettim 18 part tekrar indirilmez şimdi zaten hepsi tam baktım boyutlarını setup ıda tam yapıyor ama hata veriyo hatanını resmini koycam ama imageshack siteis bozuk resim upload olmuyo ilk resmi upload ettim sonrakileri edemedim site bozuldu :(

rardan cikarip setup yaptim diyosun crack dosyasi olabilir onada bak yada verdigi hatayinin bi ss sini koy

arkadaş siyah bişey çıkıyo öndede hata olarak d3dx9_34.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir diye bir hata veriyo 3 kere sildim kurdum hep aynı resim ekledim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
global mesajlarda torrnet emule isimli programlar var bunları kullanıp tek dosya olarak indirmez ve halen rapidden parça parça indirirseniz bu tarz muamelelere maruz kalırsınız.

yapacak birşey yok sil at hepsini kota gitti emek ve zaman gitti forever torrent ^^

extraloob demiş ki:
global mesajlarda torrnet emule isimli programlar var bunları kullanıp tek dosya olarak indirmez ve halen rapidden parça parça indirirseniz bu tarz muamelelere maruz kalırsınız.

yapacak birşey yok sil at hepsini kota gitti emek ve zaman gitti forever torrent ^^
arkadaşın verdiği dosya çalıştı süper oldu zaten kota yokta 2 günüm gitmişti 18 part ^^

Yukarı Alt