Kayıt
23 Aralık 2011
Mesajlar
1.414
Beğeniler
0
Şehir
Trabzon


15 Eylül’de başlayacak olan elemelerimizden birinci olarak çıkan sekiz takımı 5-7 Ekim tarihlerinde GAMEX’te yapılacak olan lansmanımız sırasında final mücadelesi için buluşturuyoruz.Turnuvaya katılım:
Turnuvamıza ister internet üzerinden isterseniz de oyun merkezlerinden katılabilirsiniz. Ev rahatlığında turnuvaya katılmak isteyen Sihirdarlar için elemelerimiz ESL Türkiye (www.esl.eu/tr) ve Efsaneler Ligi (www.efsanelerligi.com) üzerinden gerçekleşecektir. Turnuvada elde ettiği zaferleri etrafındaki herkesle paylaşmak isteyen Sihirdarlar ise İstanbul, İzmir ve Ankara’da belirlediğimiz internet kafe ve turnuva mekânlarında elemelere katılabilirler.
İnternet kafe ve turnuva mekanlarındaki elemeler turnuva sunucusu üzerinden yapılacağı için mevcut hesabın hangi sunucuda olursa olsun, elemelere katılabileceksiniz.

ESL Türkiye:
ESL Türkiye üzerinden geniş katılımlı yapılacak elemelerde East ve West sunucularından birer şampiyon takım GAMEX’teki finallere katılma şansı yakalayacak. Bu maçlarda ESL ve Riot Games’in birlikte geliştirdiği özel turnuva sistemi kullanılacak.

Efsanelerligi.com:
Türkiye’nin League of Legends topluluk sitelerinden Efsaneler Ligi.com'un EU West sunucusunda düzenleyeceği turnuvanın galibi GAMEX’te şampiyonluk için yarışacak.

İnternet Kafe ve Oyun Merkezleri:
Bu noktalardaki elemeler ise Riot Games tarafından sağlanacak turnuva sunucusu üzerinden yapılacak. Böylece hem East hem de West sunucusundan elemelere katılan takımlar birbirlerine karşı oynayabilecekler. Her bir eleme noktasının birincisi GAMEX’e katılma hakkı kazanacak.
Elemelerin düzenleneceği tarih, şehir ve mekanlar şöyle:

15 Eylül - İstanbul - GameEkstra**
15 Eylül - İzmir - Milky GameArea
22 Eylül - Ankara - Chatlak Cafe
22 Eylül - İstanbul - Beşiktaş Adeks**
29 Eylül - İstanbul - Kadıköy Adeks (Zoccos)**

**- Turnuvaya katılım ücretsiz olacaktır. Ancak işaretli internet kafeler ekstra ücret talep edebilirler. Ekstra ücret ödemek istemeyen Sihirdarlar online elemelere katılabilirler. Elemelerin kayıt prosedürleri ve ücretler ile ilgili sorularınızı eleme noktalarıyla paylaşabilirsiniz.Sakın Trabzon'a gelirsiniz :cry:
 
Yukarı Alt