riBot Sorunları ve Çözümleri

Burada riBot ile ilgili her türlü sorunu tartışıp çözüme ulaştıracağız.

Resimli sorun bilgilendirmesi yapacak kullanıcılarımız lütfen resimlerini "Spoiler"
Kod:
[Spoiler][/Spoiler]
aracağılı ile buraya koyun. :muck:

Saygılarımızla ,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
riBot'ta idventory dolunca gold toplamayı kesiyor mu ?

bu ibotta item filterde sell i işaretledimiz zaman sox itemleride satıyor mu ?

Nasıl kurulur nasıl oyuna girilir bi konu var mı bunla ilgili.Kaldım ortada çalıştıramadım :)

Kasma alanına geldiğimde atack yapmıyor,sağ alt bilgi köşesinde 'invalid numbers' yazıyo sürekli.sorun nedir acaba??

TR4NCE demiş ki:
Kasma alanına geldiğimde atack yapmıyor,sağ alt bilgi köşesinde 'invalid numbers' yazıyo sürekli.sorun nedir acaba??

Kasma alanına geldiğinde bottan training bölümüne gel.''Set Center'' a tıkla.

Umarım sorunun çözülür.

Eğer işe yaramazsa:
Bu sorun script ayarından dolayıda olabilir.Script ayarlarken çok ileri tıklamış olabilirsin.

Sana tavsiyem bunu indir ve script olarak içindekileri kullan: http://www.2shared.com/file/10386145/1b1bbfe4/Scripts.html

Rar Şifresi:http://www.extraloob.com

Çözebilene Aşk Olsun
bendede 1 sorun var bu win 7 bizi deli edecek galiba win 7 ultimate kullanıyorum herşeyi sorunsuz açıyorum bot olsun loaderlar client olsun oyun açılıp da id pw girdikden sonra connect bastığımla kalıyor dvmı gelmiyor
clientles de ise aynı durum geçerli - Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bendede karakter bilgileri yüklenmiyor :S oyun a girio char gelio ama hp mp filan 0 da. bot suz girdimde normal ve clientles olarak gayet normal kasıyor fakat clientli girmeyi denediğimde char bilgileri yüklenmiyor?? varmı böyle hata alıp çözen :think: :think:

MaRJiNaL demiş ki:
bendede karakter bilgileri yüklenmiyor :S oyun a girio char gelio ama hp mp filan 0 da. bot suz girdimde normal ve clientles olarak gayet normal kasıyor fakat clientli girmeyi denediğimde char bilgileri yüklenmiyor?? varmı böyle hata alıp çözen :think: :think:
sende yine chara giriyor bende chara hiç girmiyor

Botu açıyorum, loaderle oyuna giriyorum sonra "clientless" i açıyorum botta, orda "Use Clientless" e basmam gerektiği yazıyo;basıyorum gönderme hatası veriyor

ne yapmalıyım

Yukarı Alt