1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Rezil eden cevap: I'm fine thanks


 1. Aristotales

  Aristotales rank8

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.240
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  --

  Rezil eden cevap: I'm fine thanks

  EHF, gözlemcilik sınavında Barbaros Yılmaz’ın İngilizcesi’ni ölçmek için sorulan bir soru MHK Başkanı’nın foyasını ortaya çıkardı.


  Soru: Türkiye’nin sıcaklık ortalaması nedir?

  Cevap: I'm fine thanks (İyiyim, teşekkürler)

  EHF, gözlemcilik sınavında Barbaros Yılmaz’ın İngilizcesi’ni ölçmek için bu soruyu sordu. Verdiği yanıt MHK Başkanı’nın foyasını ortaya çıkardı.

  Uluslararası Hentbol Federasyonu’nun (EHF) gözlemcilik sınavında Türkiye Hentbol Federasyonu ‘0’ çekerken, büyük skandala imza attı. Başkan Bilal Eyüboğlu ve yeni yönetim uluslararası alanda temsil hakkı bulunan 4 gözlemciyi görevden alıp yerlerine Vehbi İşgören, Barbaros Yılmaz, Hakan Küçükyılmaz ve Ayberk Dilmen’i bildirildi.

  EHF’nin gözlemcilik kursuna ilk kez katılımda 58 yaş sınırı, iyi derecede İngilizce ve kendi ülkelerinde gözlemcilik şartı arıyor. İşgören, 58 yaş üstü olduğu için EHF listeden çıkardı. Küçükyılmaz kursa katılmadı. Dilmen az farkla, MHK Başkanı Yılmaz ise trajikomik bir şekilde elendi.

  Kendisini İngilizce tanıtması istendiğinde daha önce hazırladığı kağıttan tanıtımını okumaya başladı. Ancak kurs başkanının araya girip İngilizce, Türkiye’de yıllık ortalama hava sıcaklıklarının kaç derece olduğu şeklindeki soruyu anlamayan MHK Başkanı önünde kağıtta yazılı olan ‘’I am fine, thanks’’ (İyiyim, teşekkürler) cevabını verdi. Bu olay salonda gülüşmelere neden olurken Yılmaz elendi.
   
 2. Avasin

  Avasin  

  Kayıt:
  12 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.440
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  İnşaat Mühendisi
  Şehir:
  Santa Clara/Küba