Uzaylılar odasına gelmiş ve ona tüm dünyayı gezdirmişler. “Cinsel organları yok, tenleri saydam, kafaları büyük” diye tanımlıyor onları;
Reyhan Karaca Bugün Gazetesi’ne verdiği röportajda “Uzaylılarla 1999′da tanıştım. Bana kanserin ilacını verdiler ama hazır olmadığımız için geri aldılar. UFO ile birkaç saniyede dünya turu yaptım. Sıcak kanlılar, insana güven veriyorlar” dedi.
İşte Karaca’nın akıllara durgunluk veren açıklamaları…
Reyhan, bir süredir erkek kardeşin kemik kanseriyle mücadele ediyor. Durumu şu anda nasıl?
Profesör Doktor Harzem Özger, benim için Allah’ın eli… Birçok ülkede yapılmayan çok özel bir ameliyat yaptı, kardeşimin bacağına protez taktı.

Ailenizde başka kanser vakaları görülmüş müydü?
Babam 61 yaşında kanserden vefat etti. Halamın çocukları kemik kanseriydi. Babamın kuzenleri bağırsak kanseriydi. Babaannem bağırsak kanseriydi. Kanser olmaktan çok korkuyorum.

RÜYAMDA GÖRDÜM

Kardeşinin hasta olacağını önceden hissetmiş miydin?
Rüyamda kardeşimin kanser olduğunu gördüm. Babamı da rüyamda görmüştüm. Sonra kanser olduğunu öğrendik.

Çok ilginç, başka var mı?
Sibel Can’ı, annesinin vefat ettiği gün Nişantaşı’nda görmüştüm. Yanına gittim, konuştuk. Dışarıya çıktım. İnanılmaz kötü hissettim. Masmavi gözlü kadının gözleri simsiyahtı. Siyah gözyaşı akıyordu. 2 saat sonra annesi vefat etti. ABD’deki ikiz kulelerin yıkılacağını bir hafta öncesinde görmüştüm. Hülya Avşar’ı da çok gördüm. Sonra annesi hastalanmıştı.

Medyum özellikleri var sende o zaman!
Sanırım. Uzaylıların varlığına da inanıyorum, çünkü onları gördüm. Bu konularla ilgili Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan ile konuştum. Gördüklerimin gerçek olabileceğini söyledi.

Gördüklerin rüya mıydı yoksa?
Ne rüya ne de gerçek; arasında bir şey.

Uzaylılarla nasıl tanıştın?
1999 depreminden bir hafta önceydi. Uzaylılar beni yatak odamdan alıp götürdüler.

Seni nereye götürdüler?
Sabaha karşı 04.30 civarıydı. Bir adam geldi, uzun boylu siyahlar giyinmişti. Yatak odama geldi. Kel, burnu büyükçeydi. Aldı beni pencerenin önüne getirdi. Uzay gemisini gördüm. Birden beni ışınladı. Ama o ışınlama değilmiş onlar benim odamı uzay gemisi haline getiriyorlarmış. 5-6 tane aynı görünüşte uzaylı vardı. Düşünce yoluyla haberleştik.

TENLERİ KARİDES KABUĞU

Uzaylılar neye benziyor?
Tenleri karides kabuğu gibi. Kocaman kafaları var. Gözbebeği olmayan siyah gözler. Boyları uzun değil. Cinsel organları yok. Dört uzun parmakları var. Burunlar sadece delik. Ağız küçük, dudak yok. İnanılmaz sıcaklar. insana güven veriyorlar.

Sana ne sordular?
Sormadılar. Ben onlara kanserin ilacını sordum. Bana verdiler ama sonra, “Hazır değilsin” dediler, aldılar. Sonra saniyelerle bütün dünyayı gezdirdiler bana. Siyahlı adam, “Her şeyi hatırlayacağın zaman olacak ama şimdi değil, uyu” dedi. Geçen yaz Kumburgaz’a gelen UFO’lardan bahsedildi. Onlar benim gördüğüm uzay gemisiyle aynıydı.

1 LİRA BİLE RAHATLATIYOR

Kardeşin için geçen ay düzenlenen moral gecesinden ne kadar para toplandı?
150 bin lira falan denildi ama elimize 19 bin lira geçti. 1 lira bile beni rahatlatıyor. Yapılan işin bedeli yok.

Bu süreç içerisinde yanında görmek istediğin ama göremediğin sanat camiasından dostların oldu mu?
Hay Allah yanlış anlamışım dediğim insanlar var ama onları da af fediyorum. Gerçekten çok sevdiğim gönül verdiğim sanatçılarla bir kırgınlık yaşadım ama artık onları da affettim. Allah herkese sağlık versin.

CENAZENiZE KAÇ KiŞi GELECEK ONA BAKIN

Kaf dağında yaşayan, tüm amaçları şöhret ve paralarını korumak olan bazı sanatçılar için ne söylemek istersin?
Şimdiye aldanmayacaksın, ‘yarın ne olacağım’ diyeceksin. O anda toz pembe bulutların arasında kendini star görüyorsun. Ben de yaşadım ama ben hiçbir zaman değişmedim. Bazı arkadaşlarım var, bana değişemezler ama insanlara karşı davranışlarını görüyorum, içimden onları kınıyorum. Güzelliğine güvenme bir sivilce yeter, parana güvenme bir yangın yeter. Mala mülke para yatırmamak lazım. Biraz maneviyata ve insana yatırım yapmak gerekiyor. Çünkü öteki tarafa giderken paranı yanında götüremiyorsun. Cenazene kaç kişi gelmiş, onu soruyorlar. Sen düşün cenazene kaç kişi gelecek? Cenazendeki insanları sayıyorlar. Cenazelerdeki insanlar büyük gözlükler takıp birbirlerini görmeye gidiyorlar. Maneviyat neresinde bunun? Aysel Gürel’in cenaze töreninde gördüm bütün bunları. Vefasızlık var, vefasızlık!

birkaç sene önceki haberdir.sırf dalga geçilmesi için koydum :D

bu arkadaşların cinsel organları yokmuş bu güzel bir bilgi en azından bize tecavüz edemeyecekler ^^

BaSoryong

Buralıyım
DoomsDay demiş ki:
bu arkadaşların cinsel organları yokmuş bu güzel bir bilgi en azından bize tecavüz edemeyecekler ^^
:mrgreen: :mrgreen:

Bu aralar butur seyler cok sıklaştı hadi hayırlısı :sfff:

Xplosive

Bilgiliyim
İnsanlık olarak böyle sansasyonel uzaylı haberleri olmasa sıkıntıdan patlayacağız.

Yukarı Alt