joysro

game12
Kayıt
1 Nisan 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
0
jado
[video=youtube;vVP710aSk0E]Merhabalar arkadaşlar. Server tanıtımına geçmeden önce sizlere kendimizi tanıtmak istiyoruz.

Ben ve ekibim uzun yıllar İsro ve Private serverlera oyuncu olarak katılmış , Silkroad'ın gelişim sürecindeki her türlü evresine şahit olmanın verdiği avantaj ile oyun bilgisi adına tam donanımlı bir ekip olduğumuzu düşünüyoruz.Bunun dışında Silkroad oynarken üzerinde sürekli olarak çalıştığım ve her geçen gün geliştirdiğim kendi veritabanımı oluşturdum.


Bu yıllanmış bilgi birikiminden edindiğim tecrübe ile sade ve sorunsuz aynı zamanda oyundayken event ve çeşitli etkinliklerle sıkılmadan keyif alacağınızı düşündüğüm bir proje oluşturmaya karar verdim.


Hepimizin bildiği üzere Silkroad Private Server camiasında tamamen despot bir tutum ve menfi ilişkiler bir araya gelmiş durumda. Ben ve ekibim siz değerli oyuncularımıza vereceğimiz hizmet ile bu algıyı tamamen ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Oyun içerisinde sürekli olarak getireceğimiz yeniliklerle ve profesyonel oyun anlayışımız ile bizlerden memnun kalacağınızı düşünüyoruz.Oyunumuz bu piyasada kendini kanıtlamış olan MaxiGuard tarafından korunmaktadır. Aynı zamanda oyunumuzun barınacağı Dedicated OVH Veri Merkezi Strasbourg lokasyonundan temin edilmektedir.
Oyunumuza yurt dışındaki oyuncuların da katılmasına hiçbir engel olmadığını, oyunumuzun Yurtiçi ve Yurtdışı lokasyonlardan gelebilecek DDOS attacklarına karşı titizlikle korunduğu bilgisini sizlere bildirmekte fayda görüyoruz.

Oyunumuz sadece Yurt İçine değil aynı zamanda Yurt Dışına da hizmet verdiği için rekabet ateşinin hiçbir zaman sönmeyeceğini düşünüyoruz.
Serverimiz emek üzerine kurulu ancak biz oyuncularımızı erken dönemde zorlamak istemiyoruz.
Bu yüzden başlangıç itemleriniz oyundaki gelişiminizi kolaylaştıracaktır.

Toplu alımlarda bir anlık dalgınlığınızda problem yaşamamanız adına stack ayarlamaları bu şekilde yapılmıştır.
90 Cap emek üzerine kurulu olan oyunumuzda Sox İtemlerin oyunu şekillendireceği hepimizin bilgisi dahilinde.
Bu doğrultuda oyunumuzun uzun ömürlü olması ve oyuncularımızın sürekli rekabet içerisinde olması adına Moon Drop Rate Orta Derecede, Sun Drop Rate Zor olarak ayarlandı.

F10 a oyun kalitenizi ve oyun deneyiminizi artıracak bazı düzenlemeler getirdik.

Bunlardan bir tanesi de Male Ve Female olarak ayırdığımız starter packler.


Starter packlerdeki eşyaları tekil olarak almak yerine Starter Pack'i tercih etmeniz durumunda 280 Silk daha az harcama yapmış olursunuz.

Oyunumuzda ekstra olarak sadece bir (1) adet Npc bulunmaktadır.
Special Npcsinde bulunanlar ;

Karakterinizi güçlendirebilmeniz için her türlü stone
FGW ye katılabilmeniz için 1-4 yıldız arası Dimension Hole Taşı
Hunter-Trader-Thief Champions
Reverse Return Scroll


Special NPC içeriği oyunun 1. haftasından sonra hazırladığımız özel güçlendirici Scrollar ile zenginleştirilecektir.
Bu Npc nin amacı sizi stal karakteri açma derdinden kurtarıp satmak istediğiniz itemi sizden cüzi miktarda bir komisyon alarak 28 Gün Boyunca itemi satışa açık tutmaktır. ( Her Şehirde Bulunur)Sizleri oyunda sürekli olarak aktif kılacak ve oyun içerisindeki havanızı bir nebzede olsa değiştirecek etkinliklerimiz.

Job petlerinin bireysel olarak kazançları ve slot sayıları kendi aralarında farklılık gösterecektir.


Örneğin 20 Lvl job petinin slot sayısı (6) 90 Lvl job petinin slot sayısı (40) olacaktır.
Leveliniz arttıkça kazancınızda levelinize oranla artış gösterecektir.Oyunumuzda heyecan ve Job savaşlarını sürükleyici kılan başka bir etkinlik 90 Levele göre uyarlanmış JOB CAWEGünün belirli saatlerinde sistemin bilgilendirme mesajından sonra açılan özel odalarda spawn olan bu Uniqueler rekabeti diri tutacak ve siz değerli oyuncularımıza ödüller verecektir.
KAZANACAĞINIZ ÖDÜLLER

10 Adet Global
5x Attack Damage
5x 50 Silk Scroll
5x Def Damage1-4 * arası Dimension Hole Taşı kullanarak 4 saatte bir katılabileceğiniz başka bir etkinlik Forgetten World.
Fotoğrafta gördüğünüz kart koleksiyonunu tamamlayarak Hotan şehrinde bulunan Hunter Associate Ahmok Npc sine teslim ettiğinizde istediğiniz 9 Dg Seal Of Sun silahı elde edebileceksiniz.

Resimde görülen Uniqueler STR ve Int olarak Roc Mountain dağındaki tepe noktalarına Random Spawn olacak şekilde ayarlandı.


Ayrıca Gnome INT Unıquesi Demon Shaitan'ın çıkış noktalarında Random Spawn olmaktadır.


Sistemi Drop System üzerine kurulu olan oyunumuzda Mob Spawn ve Respawn Süreleri 4x oranında artırıldı. Bu radikal düzenleme ile oyuncular hiç bir şekilde mob sıkıntısı yaşamayacaklardır.


 
Yukarı Alt