Char ismi: RewenD
Char level: 120
Char Fiyati : TL
Char European chardir.
Stat pointlerini Str 3:0 Int olarak dagitmistir

Charin simdiye kadar acmis oldugu skiller :

Warrior
Rogue

Char itemlerle satilacaktir

Charin ustundeki Gold miktari: 450.000.000

Charin ustundeki Set: Heavy Armor

Itemlarin ozellikleri:

Silah : Lvl 101 + 5 2H sword Silahin ozellikleri :
Kalkan : 101 + 5 kalkan. Kalkanin ozellikleri :
Hood ( Kafa ) : 101 + 5 kafalik. Parcanin ozellikleri :
Chest ( Govde ) : 101 + 5 zirh. Parcanin ozellikleri :
Shell ( Omuz ) : 101 + 5 omuzluk. Parcanin ozellikleri :
Shorts ( Bel ) : 101 + 5 pantalon. Parcanin ozellikleri :
Gloves ( Eldiven ) : 101 + 5 eldiven. Parcanin ozellikleri :
Shoes ( Ayakkabi ) : 101 + 5 ayakkabi. Parcanin ozellikleri :

Chardan goruntuler, saticinin char hakkinda eklemek istedikleri :

Char FF\'dır. Yan karakterlerde HP grain stoğu ve scrool (parry-atack) bulunmaktadır. Ayrıca 70 tanede zerk scroolu vardır. Thief lv 120 olup tüm itemleri 120 FB\'dur. 3 honoru vardır. Grap pette 13 dg +0 eu shield bulunmakta. Kullanması zor bi karakterdir ama bunu kavradığınızca ölümcül ve eğlenceli bir karakter olduğunun farkına varacaksınız. Serverda kesinlikle tanınmaktadır ve emin olun kendine kral demiş tüm düşmanlarınıda yenmiştir. Kesinlikle takas yoktur. Lütfen id pw isteyip chara bakıcam falan da demeyim SS\'ler yukarıda. Charı alan arkadaşa da 117 lv FF wiz/bard char hediye edilecektir. Lütfen alıcı arkadaşlar teklifleri ile birlikte P.M atsınlar. Tşk\'ler.

www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!

Uyari!
Sitemizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz. Bildiri notumuzu okumadan al-sat ve takas islemlerinde bulunmayiniz.

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla
MSN adresi kullanmaz!
Sitemiz adiini kullanan msn adreslerine asla güvenmeyin.

Doğruya doğru çarı 1v1 de yıkan görmedim her ne kadar millet kral benim diye geçinse de son sözü söylemiştir hep :wink1: Alchemy filan geldi diye setini küçümsemeyin satan arkadaş söylediğinde haklı alıştıktan sonra yıkabilen çıkmaz karşınıza :wink1: Alcak olan kişi pişman olmaz derim.Kaçırılmaz böle bi çar...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Char dedigin budur. Lakin soyle de bir durum var. Hevesini gercekten kirmak istemem lakin silkroadda charlar para etmiyor ne yazik ki artik. Sen basarsin oyuna 3bin TL ama satmaya kalkarsin 300TLye dahi alici cikmaz

Wax Whine demiş ki:
Char dedigin budur. Lakin soyle de bir durum var. Hevesini gercekten kirmak istemem lakin silkroadda charlar para etmiyor ne yazik ki artik. Sen basarsin oyuna 3bin TL ama satmaya kalkarsin 300TLye dahi alici cikmaz
aynen öle :)

Bende Taurus da oynuyorum tek kelime ile süper bi char bu ama 300 e zor satarsın :think:

Tşk ederim. Charın tek eksiği bir kac stat ve dediğiniz gibi piyasa bayağı düştü. Ben sadece gelen tekliflere bakacağım ve en iyi teklife vereceğim. Umarım charı gerçekten kullanabilen biri çıkar. :)

Yukarı Alt