Tamamen Kendi Anlatımımdır.Bu konuyu reverse scroll ile unique bulmayı bilmeyenler için açıyorum.Önceden vardıysada kusura bakmayın görmedim silebilirsiniz konumu.Şimdilik Reverse Scroll almaya silk im yetmediği için ss li şekilde anlatamıyorum bunun içinde kusura bakmayın

-> İlk baş F10'a basarak 11 tane Reverse Scroll u 14 silk vererek alabiliyoruz.
-> Ondan sonra kullanmak için scrollumuzun üstüne sağ tıklayarak kullanabileceğimiz seçenekleri açıyoruz.
-> Orada 4 tane seçenek var 1 tanesi iptal etmek için kullanılıyor.
--> 1. Seçenek: Move to the last recall point. = Bu seçenek bizi en son return kullandığımız noktaya ışınlıyor fakat bu seçenek pek işimize yaramıyor.
--> 2. Seçenek: Move to the place where you dead. = Bu seçenek ise en son öldüğümüz yere ışınlıyor. Bu da pek kullanılan bir seçenek değil fakat unique keserken öldüğümüz yere hemen dönebiliyoruz yine int unique killerlar için iyi bir seçenek
--> 3. Seçenek: İşte geldik unique için en can alıcı noktaya.Bu seçeneğe tıkladığımız zaman ise karşımıza oyun map imiz geliyor fakat farklı bir şekilde , üstünde bazı unique noktaları var.Bunların üstüne geldiğimizde hemen altında küçük bir kutu içinde gideceğiniz yerin adı çıkıyor ve tıkladığımız zaman return gibi beklemiyoruz bir kaç saniye içinde hemen o noktaya ışınlanıyoruz.Ve unique imiz ordaysa hemen dalıp öldürebiliyoruz yoksa kısmet işi ne diyelim.Bu seferde öbür noktalarda deniyoruz şansımızı.Eğer ölürsek hemen şehre gidip tekrar Reverse scroll'un 2. seçeneğini kullanarak hemencecik uniqueimizin yanında bitiyoruz.
--> 4. Seçenek: i anlatmaya gerek yok ing. bilmeyen bile artık onun ne olduğunu bilir.

3. seçenek geldikden sonra uniq kesmek gerçekten zorlaştı herkes anında gidiyor artık bulan değil daha güçlü hak eden kesiyor diyebilirim.anlatım için ty güzel olmuş

Respect demiş ki:
3. seçenek geldikden sonra uniq kesmek gerçekten zorlaştı herkes anında gidiyor artık bulan değil daha güçlü hak eden kesiyor diyebilirim.anlatım için ty güzel olmuş
Rica ederim ne demek( :buddha: EXL ) Beğendiyseniz ben teşekkür ederim.Keşke silk olsadıda ss ile anlatabilseydim.

Bu arada;
Evet bulan değil güçlü olan kesiyor.Adam 100 lvl wiz+life+devil+zerk reverse scroll kullanarak TG ye gidiyor varmı böyle bir olay elindekide +7

İnsan utanır ya hadi hiç kesmedim diyorsan git bir kere kes hepte olmaz ki.
100 lvl wiz+life+devil+zerk böyle bir charla TG ye dalmaya utanırım resmen.

_MaYBe1DaY_ demiş ki:
Respect demiş ki:
Rica ederim ne demek( :buddha: EXL ) Beğendiyseniz ben teşekkür ederim.Keşke silk olsadıda ss ile anlatabilseydim.

Bu arada;
Evet bulan değil güçlü olan kesiyor.Adam 100 lvl wiz+life+devil+zerk reverse scroll kullanarak TG ye gidiyor varmı böyle bir olay elindekide +7

yahu ne demek altında unique yazıyorsa levelin önemi yok

ZikywaL demiş ki:
_MaYBe1DaY_ demiş ki:
Respect demiş ki:

Bu arada;

bnce 100 lwl e biraz saygı tg kesen baronet bncede ezikliğin simgesidir bi süre sonra en azından 10 d yi taktıktan sonra en kötü yarkan beklemelı isy. bile ezik kacar (BENCE)

bnce 100 lwl e biraz saygı tg kesen baronet bncede ezikliğin simgesidir bi süre sonra en azından 10 d yi taktıktan sonra en kötü yarkan beklemelı isy. bile ezik kacar (BENCE)
+1907

Yukarı Alt