bebeto herseyi yaptım ve bot calısıyor fakat skilleride ayarlamama ragmen skill wurmuyo bunun nedeni ne olabilir? vede denemek icin bos bi serwera girip char acmıstım onun nick ve lwl gozukuyor fakat normal charımda calısıyor ama skilleri kullanmıyor bana yardım edersen sevinirim Confused

darksoulz sende harbi bi şey var. anlamadım kafanmı iyi her botlu bi başlıkta hacktiir hackleneceksiniz diyosun .ama görüyom paşa paşa kullanıyosun

EnDZoNe

ata demirerin stand up gosterisinde anlattigi bi tip var ona benziyo :mrgreen: olum varya sen o gofreti yiyon ama bogulacan ha .. diye baslayan bolumdeki karakterle ayni cizgide :mrgreen: azcik iyimser ol yaf :lol:

ayarları yaptım kayıt yeri nerde ? botu nasil kasmaya götürücez< ? cavede nasil çalısır ? pot nasil alcak ? soul fire force nerde ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

TiM

rank8
TaoShaman demiş ki:
ayarları yaptım kayıt yeri nerde ? botu nasil kasmaya götürücez< ? cavede nasil çalısır ? pot nasil alcak ? soul fire force nerde ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kardes
pech yaptık nuConnector4a bunu açtık arkasından bunu açtık RevBot[0.08.0] f6 basıp gelen heşeye hemen Conect mi diyipte girion oyuna girincemi ona cnonnet dion bende skiller göükmedi sölersen güzel olu bana söle sen ben videolu anlatım hazırlıycam forumdakılerde yararlansın!

7. sayfaya bakın arkadaslar orda elimden geldigince acıklama yapmıstım nasıl botla oyuna giriceginiz hakkında skill ayarlarınıda anlattım atack yapmıyo diyenler sanırsam yaratık sectigimiz bi bolum var botun ayar yerinde orda soldaki listeden bulundugunuz yerdeki yaratıkları secip sag tarafa atmanız gerekicek ben onu denemeden sildim botu 0x33 un softmodu cıkarmasını bekliyorum

Yukarı Alt